Catawiki udzieliło przybicia Planet PR

Catawiki – najszybciej rozwijający się na rynku europejskim serwis aukcyjny, specjalizujący się w licytacjach wyjątkowych, unikatowych przedmiotów, rozpoczął współpracę z agencją Planet PR, powierzając jej obsługę komunikacyjną portalu i koordynację działań na trzech rynkach.
O autorze
1 min czytania 2017-06-23

Współpraca z Catawiki jest dowodem na nasze poszerzone kompetencje w zakresie koordynacji projektów na rynkach zagranicznych. To także pierwszy projekt realizowany w ramach naszej nowej roli, jaką jest przewodzenie hubowi sieci GlobalCom PR Network w Europie Wschodniej.” – podkreśla Łukasz Wilczyński, prezes zarządu Planet PR.

Catawiki powstało w 2008 roku, początkowo działając jako strona internetowa dedykowana kolekcjonerom, za pośrednictwem której mogli oni zarządzać i śledzić swoje kolekcje online. W 2011 roku, Catawiki przekształcił profil działalności i zajął się przeprowadzaniem cotygodniowych aukcji niezwykłych przedmiotów, w takich kategoriach jak m. in. sztuka, antyki, klasyczne samochody, zegarki, biżuteria alkohole, moda, książki (w tym starodruki) i znaczki. Ideą portalu jest umożliwienie nabywcom znalezienia nietypowych, rzadkich przedmiotów, niedostępnych w innych miejscach.

Istniejąca od 10 lat na polskim rynku agencja Planet PR, będąca częścią międzynarodowej sieci PR – GlobalCOM, specjalizuje się w opracowywaniu strategii komunikacji, w przygotowywaniu audytów oraz w realizacji wydarzeń (m. in. konferencje naukowe, festiwale, konkursy międzynarodowe), a także bieżącej obsłudze PR klientów z branż takich jak: rozrywkowa, technologiczna, health care, turystyczna i edukacyjna.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj