Choinki charytatywne Auchan pomogą spełnić dziecięce marzenia

Dzieci znajdujące się pod opieką lokalnych organizacji mogą zawieszać na „charytatywnych choinkach” kartki ze swoimi życzeniami, informacjami o tym czego pragną, co chciałyby dostać w prezencie. Te dziecięce marzenia mogą spełnić klienci i pracownicy sklepów sieci Auchan, kupując wybrany prezent.
O autorze
1 min czytania 2021-12-09

Jak co roku akcja prowadzona jest we współpracy z fundacjami lub stowarzyszeniami działającymi na rzecz dzieci, w najbliższym otoczeniu sklepu. Auchan gorąco zachęca do wzięcia udziału w spełnianiu marzeń – wystarczy zerwać z choinki bombkę, kupić prezent i zostawić go w Punkcie Obsługi Klienta. Do prezentu należy dołączyć bombkę z imieniem dziecka. Sklep Auchan zajmie się transportem prezentów jeszcze przed świętami, tak aby każdemu dziecku spełnić marzenie. 

W tym roku choinki charytatywne znajdują się w 56 sklepach Auchan. Bombki na nich wywiesiło  ponad 1560 dzieci. Zapraszamy Klientów do spełniania ich marzeń.

„Choinki charytatywne” to kolejna akcja charytatywna w okresie przedświątecznym podjęta przez Auchan na rzecz dzieci i młodzieży. Przypominamy, że do 24 grudnia br. klienci sklepów Auchan mogą kupić pluszowego Bobra Julka. Całkowity dochód ze sprzedaży każdej maskotki przekazany zostanie na wsparcie telefonu zaufania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę – numer telefonu: 116 111. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj