Ciężarówką po mapie Europy. Internetowi gracze jadą z pomocą dla dzieci

Ciężarówką po mapie Europy. Internetowi gracze jadą z pomocą dla dzieci
29 i 30 czerwca 2024 roku, na początek wakacji, youtuber Paweł Maliszewski i fundacja OOO organizują charytatywny stream pt. „Gramy dla logopedii w szkołach i przedszkolach”.
O autorze
1 min czytania 2024-06-20

To już trzecie wspólne przedsięwzięcie youtubera ze Starachowic i fundacji prowadzącej publiczne przedszkola i szkoły w siedmiu województwach. Tym razem celem jest zebranie pieniędzy na doposażenie gabinetów logopedycznych w pomoce do prowadzenia zajęć grupowych i terapii dla kilku tysięcy dzieci.

– Tym razem ruszamy w trasę wirtualną ciężarówką, czyli przez dwa dni będziemy grać w Euro Truck Simulator 2. Grę szczególnie lubianą przez naszych widzów – tłumaczy Paweł „Kronos” Maliszewski, organizator i prowadzący charytatywny stream. – Zaczynamy w sobotę 29 i niedzielę 30 czerwca od godziny 10.00 rano i jeździmy z widzami po trasach całej Europy. Do późnego wieczora rozmawiamy, bawimy się, śpiewamy, licytujemy na charytatywnych aukcjach i zbieramy donejty do cyfrowej skarbonki.

Gracze pomagają dzieciakom

– Cały dochód zebrany do wirtualnej skarbonki i podczas licytacji wesprze gabinety fantastycznych logopedek i logopedów w przedszkolach i szkołach fundacji OOO. Nasi specjaliści każdego dnia pomagają dzieciom w pokonywaniu trudności związanych nie tylko z wadami wymowy, ale również w rozwijaniu mowy, pracy z zaburzeniami głosu, a nawet czytania ze zrozumieniem – wylicza Bartłomiej Dwornik z fundacji OOO, współprowadzący wydarzenie. – Pieniądze, które zbierzemy podczas wydarzenia, pomogą wyposażyć logopedów w narzędzia, dzięki którym będą mogli jeszcze skuteczniej wspierać dzieci.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Pod adresem https://operator.edu.pl/pl/stream-charytatywny/#licytacje i na charytatywnej, zweryfikowanej zrzutce na platformie Zrzutka.pl już teraz można licytować gadżety i fanty podarowane przez partnerów tegorocznej edycji internetowego święta grania i pomagania. Do wylicytowania jest drobna elektronika i AGD, akcesoria dla graczy, gry planszowe, zabawki, książki, okazy kolekcjonerskie czy rękodzieło. Nie zabraknie również konkursów dla widzów. Oczywiście z nagrodami!

Program Streamu Charytatywny Gramy dla logopedii w szkołach i przedszkolach

29 czerwca, sobota

Euro Truck Simulator 2 (godz. 10.00-22.00)

Słuchaj podcastu NowyMarketing

30 czerwca, niedziela

Euro Truck Simulator 2 (godz. 10.00-22.00)

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Zdjęcia: mat. pras.