Co może zrobić dla Ciebie klient tworzący treści? Zapisz się na webinar z user generated concent!

Co może zrobić dla Ciebie klient tworzący treści? Zapisz się na webinar z user generated concent!
Czy wiesz, że user generated content w postaci opinii pomoże Ci rozszerzyć treści i wzmocnić relacje z odbiorcami? Ponadto rekomendacje zwiększą Twoją widoczność w sieci. Jak zadbać o opinie i zachęcić klientów do ich pozostawiania? Dowiesz się tego z naszego webinaru.
O autorze
1 min czytania 2022-10-28

User generated concent to w uproszczeniu wszystkie nieodpłatne treści, które zostały opublikowane i stworzone przez Twoich odbiorców czy klientów. Żyjemy w epoce prokonsumentów – praktycznie każdy z nas jest zarówno odbiorcą, jak i twórcą treści. I jeśli chcesz, aby Twoja marka się rozwijała – musisz umieć ten fakt wykorzystać.

Dlatego wraz z Zaufane.pl przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatny webinar o user generated content. W ich trakcie dowiesz się, dlaczego potrzebujesz user generated contentu, dlaczego opinie sprzedają, jak je pozyskać oraz jak nimi zarządzać.

Weź udział w webinarze już w środę 9 listopada o godz. 12:00 na platformie Clickmeeting!

Poznaj naszego prelegenta

Sebastian Horoszko od 10 lat związany jest z branżą e-commerce, a od 3 lata zarządza w Zaufane.pl – najskuteczniejszej i najbardziej zaawansowanej usłudze do pozyskiwania, prezentowania i zarządzaniem opinią w Polsce. Jego znakiem firmowym są „gwiazdki w reklamach Google” obecnie najbardziej pożądanej funkcjonalności reklam PLA i tekstowych zwiększających konwersję nawet o 15%.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj