Czekoladki i keczup Heinz, czyli nieoczywisty duet z okazji walentynek

Czekoladki i keczup Heinz, czyli nieoczywisty duet z okazji walentynek
Osoby zakochane jednocześnie w słodkościach i w wytrawnych smakach już nie muszą wybierać – Heinz we współpracy z Fortnum & Mason, brytyjską manufakturą czekolady, przygotował propozycję, która zadowoli najwybredniejszych smakoszy.
O autorze
1 min czytania 2020-02-12

Z okazji walentynek ketchup Heinz znalazł swoją drugą połówkę – aromatyczną i uwielbianą przez wielu czekoladę. Spotkanie tej dwójki zaowocowało powstaniem wyjątkowych pralin.

ValenHeinz, bo taką nazwę nosi przysmak, to dziewięć ręcznie wykonanych czekoladek na bazie mlecznej, białej i ciemnej czekolady, wypełnionych po brzegi delikatnym ganache z dodatkiem ketchupu Heinz.

Wszyscy, którzy chcieliby spróbować nietypowych pralin ValenHeinz mogą je kupić na tej stronie (będą dostępne do 14 lutego lub do wyczerpania zapasów) lub wziąć udział w konkursie dostępnym na profilu marki Heinz na Facebooku. Na fanów czeka 10 pudełeczek, które nigdzie indziej w Polsce nie będą dostępne.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Z okazji zeszłorocznych świąt wielkanocnych marka Heinz postanowiła uraczyć swoich klientów czymś kompletnie nietypowym – majonezem, który smakuje jak czekoladowe jajeczka Cadbury.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W sam raz przed walentynkami na rynku pojawiła się fejkowa aplikacja Amazon Dating, która umożliwia użytkownikom „kupno” randki.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się