Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Digital Kingdom – nowy showreel agencji

Półtora roku w półtorej minuty. Agencja prezentuje skrót swoich najlepszych case'ów z 2015 roku i pierwszej połowy 2016.
O autorze
1 min czytania 2016-08-03

Uderzające. Mocne. Przyciągające. Zabawne. Perfekcyjnie wykonane. – Takie są nasze realizacje -mówi Joanna Gerlee, head of creative w Digital Kingdom. – Intro showreela nawiązuje do tych pięciu filarów i jest złożone ze specjalnie nakręconych na tę okazję scen.

Pozycję Agencji na rynku określają jej Klienci i poziom wykonywanych dla nich prac. Jestem dumny, że w ciągu ostatnich dwóch lat udało nam się rozwinąć współpracę z dotychczasowymi Klientami. Jednocześnie wygraliśmy szereg prestiżowych przetargów na obsługę takich marek, jak: Malibu, Rimmel, CAT footwear i Polskie Radio – dodaje Gustaw Rozmarynowski, prezes zarządu Digital Kingdom.

Digital Kingdom, informacje o agencji:

Agencja strategiczno–kreatywna, której serce bije w rytmie internetu. Planujemy, tworzymy i wdrażamy platformy komunikacji w mediach interaktywnych dla największych marek w Polsce i za granicą. Do grona naszych Klientów należą między innymi: Coty, CAT footwear, Grupa Betsson w regionie CEE, Mobile Vikings, OTCF S.A, Polskie Radio, Pernod Ricard

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

 

Słuchaj podcastu NowyMarketing