Elton John i Michael Caine w humorystycznej kampanii zachęcają do szczepienia przeciwko COVID

Elton John i Michael Caine w humorystycznej kampanii zachęcają do szczepienia przeciwko COVID
Elton John i Michael Caine wystąpili w najnowszej kampanii zrealizowanej na rzecz brytyjskiej służby zdrowia. Słynny wokalista oraz laureat Oscara w humorystyczny sposób zachęcają do przyjmowania szczepionki przeciwko koronawirusowi.
O autorze
1 min czytania 2021-02-12

NHS to brytyjski odpowiednik naszego Ministerstwa Zdrowia. Niedawno instytucja zaprezentowała nową kampanię skierowaną do mieszkańców Wielkiej Brytanii, za pomocą której chce zachęcić ich do szczepienia przeciwko COVID.

W tym celu NHS zaangażowało Eltona Johna i Michaela Caine’a – dwóch słynnych Brytyjczyków – którzy ze względu na swój podeszły wiek znajdują się grupie podwyższonego ryzyka w związku z panującą pandemia. 

Wokalista oraz laureat Oscara wystąpili w spocie, który został wystylizowany na nagranie do casting do jakiejś nowej produkcji. W reklamie Elton John i Michael Caine używają kwestii pochodzących ze swoich najbardziej znanych utworów, a także ról, aby zachęcić brytyjskie społeczeństwo do przyjmowania szczepionki przeciwko koronawirusowi.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Free Now wprowadziło nową usługę – firma zwróci koszty przejazdu do punktów, w których odbywają się szczepienia przeciwko Covid-19. Oferta dostępna jest w obrębie 7 polskich miast: Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Poznania, Wrocławia, Łodzi i Katowic.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Lidl w Stanach Zjednoczonych zapowiedział, że będzie nagradzał tych pracowników, który zaszczepią się przeciwko Covid-19. Każdy z nich otrzyma premię w wysokości 200 dolarów. Czy taka forma zachęcania do szczepień jest dobra?

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS3

Brytyjski organ nadzoru reklamowego orzekł, że najnowsza reklama Ryanaira pod hasłem „Zaszczep się i leć” promuje nieodpowiedzialne wzorce zachowań. W związku z tym linie lotnicze otrzymały zakaz emisji spotu.