Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

ESKA World – pierwsza na świecie platforma metaverse dla słuchaczy radia

Polska spółka VELES Productions tworzy dla Radio ESKA świat 3D z interaktywną rozrywką powiązaną z muzyką serwowaną przez radio. To pierwsza platforma dla fanów muzyki, a także dla artystów, która pozwoli tworzyć teledyski i koncerty metaversowe dla gwiazd, w tym występy na żywo.
O autorze
1 min czytania 2022-11-02

Czekające w ESKA World wydarzenia, konkursy, questy (misje) będą na bieżąco aktualizowane, odpowiadając na sytuacje występujące w świecie fizycznym, ale nierzadko przedstawiane będą z przymrużeniem oka.

Nowa wirtualna przestrzeń umożliwi jej użytkownikom przekraczanie wszelkich granic, dzięki czemu dostępne staną się dla nich przeżycia takie jak lot w kosmos czy spotkanie z muzycznym idolem. ESKA World umiejscowiony na lewitujących wyspach posiadać będzie też portale do innych światów metaverse.

Unikalna właściwość ESKA World to współpraca z partnerami biznesowymi platformy poprzez udostępnianie przestrzeni reklamowych, możliwości handlowych i usługowych.

Podczas zanurzenia się w ESKA World marki będą mogły oferować usługi oraz towary, a konsumenci robić zakupy, zamawiać i wysyłać bezpośrednio z cyfrowego świata do tego fizycznego. To przełom w integracji świata rozrywki, gier i biznesu – podkreśla Artur Paprocki, prezes VELES Productions.
LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Do projektu ESKA World dołącza bank Pekao SA, tworząc galerię sztuki NFT PeoPay.

Pekao jako pierwszy bank uruchomił w Polsce bankomat, wydał pierwszą kartę kredytową, zastosował w praktyce biometrię w bankowości. Jako pierwsi uruchomiliśmy Biuro Maklerskie i TFI. W ostatnim czasie też jako pierwsza uniwersalna instytucja finansowa na świecie stokenizowaliśmy sztukę. Lubimy być pierwsi. Wkroczenie do świata metaverse z NFT to nasz kolejny innowacyjny krok. Nasza obecność w świecie ESKA World to efekt konsekwentnego podążania za najnowszymi trendami, które wpisują się w naszą strategię – wyjaśnia Jarosław Fuchs, wiceprezes Banku Pekao S.A., nadzorujący Pion Bankowości Prywatnej i Produktów Inwestycyjnych.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

ESKA World wykorzystujący Unreal Engine 5 to połączenie rozgrywki Massive Multi Player (MMORG) oraz streamingu radia na żywo. Twórcy ESKA World planują wykorzystać technologię blockchain do tworzenia unikatowych wydarzeń, obiektów oraz prowadzenia płatności.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się
ESKA World to pierwsze na świecie metawersum budowane przez stację radiową. Łączy cechy gier komputerowych, sklepów online, tokeny NFT i rozrywkę muzyczną. Oferuje ciekawe połączenie tradycyjnych światów wirtualnych o wysokiej jakości grafice z technologią blockchain rewolucjonizującą rozliczenia finansowe – mówi prof. Krzysztof Piech, dyrektor Centrum Technologii Blockchain na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Goście ESKA World będą mogli bezpłatnie korzystać z platformy na swoich komputerach i konsolach oraz wykorzystywać aplikację mobilną ESKA w celu kolekcjonowania przedmiotów, realizowania płatności oraz stylizacji i modyfikacji swojej cyfrowej postaci zwanej awatarem.