Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Euvic Media przygotuje kampanię związaną z wykorzystaniem Funduszy Unijnych w Województwie Podkarpackim

Euvic Media (dawniej ClickAd), wygrała przetarg na przygotowanie kampanii informacyjno-promocyjnej o funduszach unijnych na rzecz Podkarpacia. Agencja odpowiedzialne jest za przygotowanie koncepcji kreatywnej i strategicznej kampanii oraz jej realizację.
O autorze
0 min czytania 2021-10-04

Kampania prowadzona jest pod hasłem: „Z Funduszami Europejskimi €=mc2”, a jej celem jest utrwalenie wiedzy o Funduszach Europejskich oraz przedstawienie konkretnych przykładów ich wykorzystania w regionie. Działania o charakterze regionalnym kierowane są do mieszkańców Podkarpacia oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw w regionie woj. podkarpackiego.

Działania reklamowe obejmą tradycyjne media regionalne, w tym telewizję, radio oraz lokalną prasę, a także działania online w mediach społecznościowych, portalach informacyjnych i biznesowych.

Kampania o charakterze informacyjno-promocyjnym, realizowana będzie do listopada 2021 roku wspólnie z konsorcjum z Althermedia (Sp. z o.o.), która odpowiada za przygotowanie kreacji do działań reklamowych.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj