Ewelina Ślotała: Byłam pierwsza, która miała niebieską kartę w Konstancinie

Ewelina Ślotała: Byłam pierwsza, która miała niebieską kartę w Konstancinie
Zapraszamy do śledzenia cyklu podcastów PR na backstage’u, który powstał we współpracy z Wydziałem Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jego prowadzącymi są ekspertki od PR-u i influencer marketingu – Emilia Zakrzewska (wykładowczyni UW) i Dagmara Tarka.
O autorze
1 min czytania 2022-11-09

Sprawdź pozostałe odcinki podcastu z cyklu „PR na backstage’u”.

Gościnią kolejnego odcinka podcastu PR na backstage’u jest Ewelina Ślotała, prawniczka, architekta wnętrz oraz autorka głośnej książki „Żony Konstancina”. W wydanej niedawno książce autorka odczarowuje mit życia ludzi z pierwszych stron gazet i list najbogatszych Polaków. Szczerze i bezlitośnie obnaża mechanizmy członków tej hermetycznej grupy, w której blichtr, gigantyczne pieniądze i pozycja kamuflują codzienność pełną uzależnień i przemocy oraz zdrad i ludzkich tragedii.

– Mężczyźni, którzy są socjopatami, ograniczają dostęp swoich żon do rodziny i przyjaciół, którzy mogliby być dla nich wsparciem. Niestety czasami bliscy bagatelizują fakt przemocy, bo czerpią z tego korzyści. Sprawa przemocy jest zamiatana pod dywan nawet przez policję – podkreśla Ewelina Ślotała.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W rozmowie z Emilią i Dagmarą Ewelina Ślotała opowiada o odwadze, jaką zbierała przez lata, aby móc opisać horror swój i kobiet Konstancina, które często są zdradzane, poniżane oraz zastraszane i bite. Zdradza, że najwięcej zawdzięcza swoje sile, ale także pięcioletniej psychoterapii.

Ewelina po raz pierwszy ujawnia też swoje dalsze plany zawodowe i podkreśla, że książka to dopiero początek! 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Zapraszamy do odsłuchu i komentowania rozmowy na Instagramie: @prnabackstageu.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się