Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Finały 6. sezonu Samsung Galaxy Ultraliga Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics już 6 września

O autorze
1 min czytania 2023-08-30

Najlepsi polscy gracze TFT już po raz szósty staną do walki o tytuł mistrza polski, nagrody z puli 26 000 zł i awans do rozgrywek wyższego poziomu. Finały zostaną rozegrane na LAN-ie z udziałem publiczności, a samo wydarzenie odbędzie się 6 września o godz. 16:45 w studiu Polsat Games. Transmisje w języku polskim będzie można oglądać na kanałach Polsat Games, a stream angielski na oficjalnym kanale Teamfight Tactics platformie Twitch.tv. Oficjalnymi partnerami wydarzenia są Samsung Galaxy i Kia Polska.

Oprócz 26 000 złotych na najlepszych zawodników czeka także awans do rozgrywek szczebla EMEA czyli Golden Spatula Cup, do którego awans zapewni sobie 6 topowych graczy i EMEA Rising Legends, gdzie pojadą zawodnicy z miejscami od 1 do 4. Wysoka lokata w finałach to także automatyczny awans do kolejnej edycji Mistrzostw Polski w TFT.

W wielkim finale zobaczymy ośmiu zawodników: PMK Stinkyabuser, Z10 Traviscwat, Nevada34, ANO Shreddin, TG Fifek, PMK Spoti, kubixon i ANO simplywojtek. Podobnie jak w poprzednim sezonie finały zostaną rozegrane w formacie BO6. Zawodnicy rozegrają 6 gier, a uczestnik, który uzyska największą ilość punktów, zostanie mistrzem 6. sezonu Samsung Galaxy Ultraliga Mistrzostwa Polski Teamfight Tactics. Punkty będą przydzielane na podstawie wyników uzyskiwanych w kolejnych rundach w następujący sposób: 8/7/6/5/4/3/2/1 (8 punktów za miejsce pierwsze, 1 punkt za miejsce ósme).

Za polski komentarz, który będzie można oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji i Internecie, odpowiadać będą: Maciej „Kezman” Garmacki, Kornel „Erneściak” Wiśniewski, Stan „Stanumysłu” Przybylski i Cezary „BlackFireIce” Cholewski. Transmisja finałów, będzie także dostępna w języku angielskim na oficjalnym kanale Teamfight Tactics na platformie Twitch.tv, a zrealizują ją: Moira „Meeix”, Dawid „Panda” Nolskog i Mateusz „Alanzq” Jasiński.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Sam finał zostanie rozegrany w studiu Polsat Games, a fani nadal mają szansę wziąć w nim udział. Warto m.in. śledzić profile społecznościowe i streamy influencerów związanych z TFT takich jak BlackFireIce, Kezman, Stan i Erneściak. Informacje na temat tego, jak zdobyć bilety będą na bieżąco publikowane przez twórców biorących udział w zabawie. Start 6 września (środa) o godz. 16:45.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się