Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Firma Helly Hansen zachęca do dziękowania ratownikom narciarskim

Firma Helly Hansen zachęca do dziękowania ratownikom narciarskim
Po raz kolejny marka Helly Hansen angażuje się w obchody Międzynarodowego Dnia Ratownika Narciarskiego. 10 lutego 2024 roku zachęca do uhonorowania ich w szczególny sposób.
O autorze
1 min czytania 2024-02-09

W związku z przypadającym 10 lutego Światowym Dniem Ratownika Narciarskiego norweska marka odzieży górskiej i żeglarskiej Helly Hansen postanowiła podziękować wszystkim przedstawicielom tego zawodu.

fot. Materiały prasowe Helly Hansen

#skipatrolday — podziękuj ratownikowi

To już trzeci raz, kiedy Helly Hansen postanawia włączyć się w obchody Dnia Ratownika Narciarskiego. Firma zachęca do podziękowania tym, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo podczas „białego szaleństwa”. W tym celu realizuje kampanię nakłaniającą klientów do oznaczania ratowników narciarskich na portalach społecznościowych, a także do opatrywania wpisów hasztagiem #skipatrolday. To jednak nie wszystko.

fot. Materiały prasowe Helly Hansen

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

10 lutego br. 5 proc. ze sprzedaży internetowej oraz wybranych punktów stacjonarnych Helly Hansen zostanie przekazane na rzecz różnorodnych organizacji zrzeszających ratowników narciarskich na całym świecie.

– Jesteśmy dumni z wyposażenia w odzież techniczną ponad 55 tys. profesjonalistów na całym świecie, w tym cichych bohaterów gór – ratowników narciarskich – tłumaczy Joumana Løvstad, dyrektor ds. marketingu w Helly Hansen i dodaje:

Słuchaj podcastu NowyMarketing

– Wprowadzenie do kalendarza Międzynarodowego Dnia Ratownika Narciarskiego w 2022 roku przyczyniło się do wzrostu liczby niezależnych wydarzeń, organizowanych przez ośrodki na całym świecie, w celu wsparcia ich patrolowców.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Na oficjalnej stronie internetowej Helly Hansen w można znaleźć prawdziwe historie zebrane od współpracujących z marką profesjonalistów. Nie brakuje wśród nich m.in. doświadczeń z górskich misji ratunkowych.

Zdjęcie główne: materiały prasowe Helly Hansen

PS Helly Hansen dziękuje ratownikom narciarskim na całym świecie w dniu ich święta

10 lutego 2023 Helly Hansen po raz drugi bierze udział w celebracji Światowego Dnia Ratownika Narciarskiego. Norweska marka zachęca, by tego dnia podziękować wszystkim ratownikom narciarskim za ich zaangażowanie w dbanie o nasze bezpieczeństwo na stokach narciarskich i górskich szlakach.

PS2 DHL Parcel wspiera pomorskich ratowników

W tym roku DHL Parcel po raz pierwszy został sponsorem ratowników WOPR Województwa pomorskiego. Dotychczas, jako firma odpowiedzialna społecznie, spółka koncentrowała się przede wszystkim na popularyzacji kultury bezpiecznej jazdy.