Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Gadu-Gadu wprowadza bota AI – AmiGGo

AmiGGo – pod tą nazwą bot AI odpowiada od dzisiaj użytkownikom popularnego komunikatora internetowego GG. Wydawca GG ma nadzieję na upowszechnienie dostępu do AI w prosty i łatwo dostępny sposób. Wystarczy rozpocząć rozmowę z numerem GG 100, przypisanym do bota AmiGGo.
O autorze
2 min czytania 2023-06-19

Akcję ochrzczenia bota AI ogłoszono w społeczności GG pod koniec maja br., a specjalny list do użytkowników napisała wówczas sama AI.

Nazwę bota wybrano spośród 2,5 tys. propozycji imion nadesłanych w czerwcu przez użytkowników komunikatora GG. Znalazły się w nich między innymi takie nazwy, jak: Gadulec, GaGatek, GadAI, Ajbot, czy GaduBot. Wybrana nazwa AmiGGo to połączenie słów „Amigo” i „GG”, a słowo amigo oznacza w języku hiszpańskim „przyjaciela”. Bot AmiGGo pojawi się na liście kontaktów w komunikatorze jako jedna z pierwszych pozycji od góry, dzięki czemu zawsze będzie pod ręką.

– AmiGGo dobrze oddaje charakter bota, który w zamierzeniu ma być przyjacielem w komunikatorze, pomocnym w odpowiadaniu na różne zapytania 24h, 7 dni w tygodniu – mówi Romuald Remus, wiceprezes polskiej spółki Fintecom, właściciela GG. – Postawiliśmy na przyjazną i uniwersalną nazwę AmiGGo, również pod kątem rozwoju angielskiej wersji komunikatora GG – dodaje.

Bot AmiGGo odpowiada na pytania użytkowników pod numerem GG:100, zadawane w różnych językach, nie tylko polskim. Zaletą dostępu do bota w podręcznym komunikatorze (na komputerze, czy w smartfonie), jest szybka informacja, bez potrzeby logowania do różnych usług AI przez stronę internetową, czy osobną aplikację do AI.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– To najważniejsza zaleta naszej usługi: szybki dostęp do AI. Mam nadzieję, że dzięki temu GG przyczyni się do masowego upowszechnienia dostępu do sztucznej inteligencji – mówi Romuald Remus z GG. – Wystarczy działający w tle komunikator GG i rozpoczęcie rozmowy z botem AmiGGo pod nr GG:100. Dzięki temu, czy czekając w kolejce, czy szukając danych w pracy, możemy od razu zadawać pytania w taki sam sposób, jak rozpoczynamy rozmowę ze znajomym przez GG. Odpowiedzi bota również towarzyszy charakterystyczny dźwięk wiadomości GG. Bot AmiGGo otrzymał własny awatar: postać przyjaznej emotki w kapeluszu, gotowej do pomocy. Grafikę wykonaliśmy przy wsparciu AI – dodaje.

Bot AI AmiGGo dostępny jest obecnie dla użytkowników płatnej wersji premium komunikatora GG. – Podjęliśmy taką decyzję, ponieważ sami będziemy ponosić koszty zapytań wysyłanych przez użytkowników – tłumaczy Romuald Remus.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Wersja GG Premium wyróżnia się nie tylko dostępem do bota AmiGGo, ale również brakiem reklam w komunikatorze, większą liczbą zdjęć w galerii i dłuższym okresem przechowywania plików. Miesięczny abonament GG Premium w wysokości 4,90 zł można nabyć jeszcze taniej, wykupując abonament na dłuższy czas: przy okresie na pół roku zyskujemy 1 miesiąc gratis, przy rocznym abonamencie otrzymujemy bezpłatnie 3 miesiące. – Każda aktywacja GG Premium przyczynia się do utrzymania i rozwoju kultowego polskiego komunikatora Gadu-Gadu. Dziękujemy! – zachęca Romuald Remus.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS Wielki powrót Gadu-Gadu? Właściciel polskiego komunikatora zapowiedział crowdfunding

W marcu br. właściciel GG,  Fintecom zapowiedział zebranie środków na rozwój komunikatora poprzez crowdfunding. W zamian za pozyskane środki spółka planowała przeprowadzić gruntowne zmiany w oprogramowaniu Gadu-Gadu, które ma stać się aplikacją społecznościową z wieloma nowymi funkcjami.

PS2 TikTok stworzył narzędzie oparte o AI, które generuje gotowe skrypty dla filmów

Nowe narzędzie ma pomóc w tworzeniu lepszych treści. Scenariusze powstają na podstawie podpowiedzi użytkownika i zawierają nie tylko proponowaną treść, ale także wskazówki dźwiękowe i wizualne.