Gessler, Żebrowska i Musiał zostali sąsiadami w nowej kampanii Allegro

Do najnowszej kampanii marketingowej Allegro zaprosiło najpopularniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu: Magdę Gessler, Olę Żebrowską i Macieja Musiała z mamą, Anną Musiał. Twoje Allegro ma być inspiracją do poszukiwania własnych pasji i ułatwiania ich realizacji, dzięki prostym i szybkim zakupom.
O autorze
1 min czytania 2022-11-02

Najnowsza kampania pod hasłem „Twoje Allegro“ koncentruje swoje działania wokół trzech filmów. Głównym planem każdego z nich jest ciasna winda jednej z warszawskich kamienic. To właśnie w niej słynna restauratorka Magda Gessler spotyka aktora Macieja Musiała z mamą oraz mnóstwem paczek z Allegro, a influencerka Ola Żebrowska ujawnia Maćkowi swoje sekretne pasje.

Produkcje wyreżyserował wyjątkowy duet Andiamo: Mateusz Erdmann i Michał Więckowski.

Kampania „Twoje Allegro“ podkreśla prostotę i szybkość zakupów, a także wskazuje Allegro jako miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek, pasję, zawód, czy wielkość rodziny. Trwająca akcja to także angażujące aktywacje w kanałach social media bohaterów. Nie zabrakło też specjalnego landing page’a (twoje.allegro.pl), który pozwala przekonać się, co było w paczkach zamawianych przez gwiazdy i wybrać coś dla siebie, korzystając z rekomendacji.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W ramach kampanii celebryci zorganizowali również konkursy na swoich kanałach social media, w których można było wygrać 30-dniowy pakiet Allegro Smart!, czyli dostęp do usługi nielimitowanych darmowych dostaw i zwrotów, a także do specjalnych ofert (Smart! Okazje).

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Kampania, która potrwa do połowy grudnia, będzie wspierana przez 20 dodatkowych influencerów. Za kreację odpowiada agencja Albo Albo.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się