Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Group One otwiera biuro w Krakowie

Aktualnie w Krakowie są zatrudnieni doświadczeni specjaliści zakresu SEM oraz Intelligence Division z SalesTube. Do końca roku zespół z powiększy się o kolejne osoby.
O autorze
1 min czytania 2021-12-09

Rozwój SalesTube w Małopolsce jest odpowiedzią na potrzeby zrekrutowanych pracowników oraz potencjał krakowskiego rynku. To jeden z czołowych ośrodków akademickich w kraju oraz centrum biznesowe południowej Polski.

Po roku pandemii okazało się, że priorytetem dla naszych nowych pracowników nie jest tryb zdalny, ale właśnie możliwość pracy z biura, tyle że bez konieczności relokacji do Warszawy. Nie chcieliśmy rezygnować ze świetnych specjalistów, których znaleźliśmy w Krakowie, dlatego stworzyliśmy im takie warunki do pracy, jakich potrzebowali – mówi Magdalena Pobikrowska, head of biddable media w SalesTube.

W całym Group One, od marca 2020 funkcjonuje hybrydowy model pracy, co oznacza, że firma jest otwarta na rekrutację talentów z całej Polski, a nawet świata. Grupa w niedalekiej przyszłości rozważa też inne lokalizacje poza Warszawą, Krakowem, Gdańskiem i Wrocławiem na ekspansję spółek w kontekście biur stacjonarnych.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj