Havas Media wygrał przetarg na obsługę mediową marek Hyundai i KIA

Dom mediowy Havas Media (Havas Media Group) zwyciężył w przetargu na obsługę mediową marek Hyundai i KIA, tym samym obronił budżet mediowy marek Hyundai i KIA.
O autorze
0 min czytania 2019-10-18

Havas Media zwyciężyło w prowadzonym od grudnia 2018 r. przetargu obejmującego obsługę mediową marek Hyundai i KIA w Europie. Dotychczas agencja nieprzerwanie pracowała dla tych klientów od 2009 r. W wyniku wygranego przetargu Havas Media zajmie się planowaniem, optymalizacją oraz zakupem kampanii online i offline dla obu producentów samochodów. Współpraca obejmie również dodatkowe, niestandardowe działania.

– Bardzo cieszymy się z wygranej, ponieważ potwierdza ona efektywność naszych działań i słuszność przyjętej strategii biznesowej. Dla obydwóch marek pracujemy już ponad 10 lat, dzięki czemu doskonale znamy kategorię produktów i grupę docelową, co finalnie pozwala nam na zaoferowanie zoptymalizowanej, uszytej na miarę strategii komunikacji marketingowej, opartej na filozofii Meaningful Brands – mówi Renata Wasiak-Sosnowska, COO Havas Media Group.