Heinz przedstawia majonez o smaku czekoladowych jajek

Heinz przedstawia majonez o smaku czekoladowych jajek
Nie, to nie jest żart. Marka Heinz z okazji tegorocznych świąt wielkanocnych postanowiła uraczyć swoich klientów czymś kompletnie nietypowym – majonezem, który smakuje jak czekoladowe jajeczka Cadbury.
O autorze
1 min czytania 2019-04-12

Informację o tym niezwykłym produkcie marka Heinz zamieściła na swoim profilu na Twitterze 1 kwietnia, czyli w Prima aprilis. Wszyscy więc sądzili, że jest to po prostu żart. Natomiast dosłownie dzień później, brand zaznaczył, że naprawdę wprowadza takowy majonez.

Czekoladowy majonez (!) powstał we współpracy z marką Cadbury i podobno smakuje jak czekoladowe jajka wielkanocne. Natomiast mieszkańcy Londynu w dniach 11-13 kwietnia mają okazję skosztować tego cuda w Truman Brewery.

Na razie nie wiadomo czy czekoladowy majonez pojawi się na półkach sklepowych, czy jest to po prostu krótko trwająca akcja. Zastanawiamy się tylko do czego wykorzystywać owy wyrób? Do faszerowania jajek, na kanapki? 😉 A może Wy macie jakieś propozycje?

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Heinz z okazji Walentynek ogłosił na Twitterze konkurs, w którym 150 osób miało szansę wygrać mały słoiczek nietypowego kawioru. Nietypowego, bowiem nie składał się on z ikry ryb, a maleńkich perełek ketchupu.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Heinz w tym roku obchodzi 150. rocznicę powstania. Aby uczcić kamień milowy w swojej historii, marka ozdobiła muralami trzy polskie miasta.