W pierwszym etapie współpracy Hotchili przygotuje dla Porsche cztery nowe serwisy internetowe, a także stworzy ich wersje mobilne. Agencja dbać będzie o rozwój i aktualizację przygotowanych stron, zapewni ich hosting, dostarczy autorskie systemy do zarządzania treścią oraz będzie doradzać w zakresie komunikacji marki w Internecie.
-Miło nam powitać Porsche w gronie naszych klientów. Cieszymy się, że nasze kompetencje doceniła marka o tak wyjątkowej reputacji – mówi Tomasz Ginka, Partner Zarządzający Hotchili.
Zobacz również
-
Agencja P/mint po raz kolejny stworzyła identyfikację wizualną Pikniku Naukowego im. prof. Łukasza Turskiego
-
Ruszyły zgłoszenia do Effie Awards Poland. W 27. edycji nowe kategorie i nowe spojrzenie na efektywność
-
Sales&More z tytułem Performance Agency of the Year podczas Performance Marketing Diamonds EU 2026
Umowa pomiędzy firmami zawarta została na rok czasu z możliwością jej przedłużenia. W przetargu Hotchili pokonało cztery inne agencje.