IKEA wprowadziła do sprzedaży kapelusz wykonany z tego samego materiału co torba Frakta

IKEA wprowadziła do sprzedaży kapelusz wykonany z tego samego materiału co torba Frakta
Australijski oddział sieci IKEA wprowadził do sprzedaży modny ostatnimi czasy kapelusz tzw. bucket hat – jest on wykonany z tego samego materiału co słynna torba Frakta i już podbił serca internautów.
O autorze
1 min czytania 2020-10-06

Słynna torba Frakta to prawdopodobnie jeden z najpopularniejszych produktów oferowanych przez sieć IKEA. Teraz australijski oddział marki wprowadził do sprzedaży pewien produkt, który z pewnością podbije serca fanów charakterystycznej torby wielokrotnego użytku.

Mowa tutaj o modnym ostatnimi czasy kapeluszu tzw. bucket hat, który wykonany jest z tego samego materiału co torba Frakta i – jak zapewniają przedstawiciele sieci – jest równie wytrzymały i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Będzie przydatny zwłaszcza podczas lata, które właśnie rozpoczyna się w Australii. 

Początkowo, gdy sieć poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży kapelusza, internauci uznali to za kolejny żart szwedzkiej marki. Okazało się jednak, że nic z tych rzeczy – bucket hat o nazwie Knorva naprawdę dostępny był w australijskich sklepach IKEA.

Był, ponieważ kapelusz szybko podbił serca klientów marki, a co za tym idzie – w mgnieniu oka zniknął z półek sklepowych. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Z okazji tzw. „Pride Month” poświęconego społeczności LGBT, który wystartował 1 czerwca w Stanach Zjednoczonych, IKEA wprowadziła do sprzedaży słynną torbę Frakta w kolorach tęczy. Dochód z ich sprzedaży został przeznaczony na cele charytatywne.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Co można zrobić z pustym już opakowaniem po skrzydełkach? KFC przekonuje, że wcale nie wyrzucić ;). Teraz można je wykorzystać jako kapelusz na głowę.