Influencer marketing vs celebrity endorsement. Jak efektywnie współpracować z influencerami? (podcast)

Influencer marketing vs celebrity endorsement. Jak efektywnie współpracować z influencerami? (podcast)
Czym influencer marketing różni się od celebrity endorsement? Czy w najbliższej przyszłości czeka nas zjawisko deinfluenceningu?
O autorze
1 min czytania 2023-03-06

Influencer marketing a celebrity endorsement

Kluczowe w influencer marketingu jest to, czy dana osoba wywiera realny wpływ na odbiorców. Czy jest on większy, czy mniejszy, zależy już od wielu czynników. Oczywiście influencer nie istnieje bez swojej społeczności, osób, które go słuchają, śledzą jego poczynania, podążają za nim. Czym jednak influencer różni się od celebryty czy lidera opinii?

Influencer marketing marki Play

Marka Play współpracuje z influencerami od wielu lat, praktycznie początkując ten trend w Polsce. Jak wyglądał kiedyś i jak obecnie kształtuje się influencer marketing prowadzony przez Play? Co jest najważniejszego we współpracy na linii marka influencer i dlaczego warto od samego początku włączyć twórcę internetowego w kreowanie koncepcji działań?

Posłuchaj co w tej kwestii mają do powiedzenia Olga Gralińska z Play, Wojtek Walczak z agencji Plej i Damian Jemioło z NowegoMarketingu, sprawdź najnowszy odcinek Marketing Przegadany.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing