Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Jack Daniels’ z Colą oficjalnie nazwany „The Lemmy”

Jack Daniels’ z Colą oficjalnie nazwany „The Lemmy”
Drink Jack Daniel's z Colą oficjalnie został nazwany „Lemmy”, na cześć niedawno zmarłego wokalisty i jedynego niezmiennego członka zespołu Motörhead.
O autorze
1 min czytania 2016-01-12

Foof & Beverage, magazyn uznawany za jeden z najważniejszych, poświęconych przemysłowi spożywczo-alkoholowemu oficjalnie zmienił nazwę popularnego na całym świecie drinka, przyrządzanego z Jacka Daniel’sa w połączeniu z Colą, na „Lemmy”. Nowa nazwa powstała w celu uhonorowania jednego z najważniejszych muzyków rockowych kilku ostatnich dekad, wokalisty zespołu Motörhead, Iana Frasera „Lemmy’ego” Kilmistera. Jego ulubionym drinkiem był właśnie wspomniany Jack z Colą.

W celu oficjalnej zmiany nazwy drinka, fani podpisywali się pod petycją, dostępną na stronie.

Lemmy brał udział w różnych reklamach, wśród których znalazła się niezapomniana kreacja piwa Kronenbourg z 2011 roku, przestawiająca zespół grający jeden ze swoich największych hitów „Ace of Spades” w wersji zwolnionej.

Ostatnią reklamą, w której wziął udział Lemmy, była ta stworzona przez markę mleka Valio, ostatecznie zmieniona na hołd dedykowany zmarłemu muzykowi.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

„Lemmy” dołączył do grona drinków nazwanych po zmarłych gwiazdach, jak np. Arnold Palmer, Shirley Temple, Giovanni Bellini, czy Tom Collins.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się