Jake Gyllenhaal promuje remake filmu „Road House” na gali UFC

Jake Gyllenhaal promuje remake filmu „Road House” na gali UFC
Gwiazdą gali UFC 285 był aktor Jake Gyllenhaal, który wziął udział w ceremonii ważenia i… niespodziewanie spoliczkował swojego rywala. Widowisko było zapowiedzią nowego filmu produkcji Amazon Studios.
O autorze
1 min czytania 2023-03-06

Jake Gyllenhaal zaskakuje fanów MMA

Na widzów gali UFC 285 w Las Vegas czekała niespodzianka. Podczas ceremonii ważenia zmieniono bannery reklamowe, a scena na moment zamieniła się w plan filmowy, gdzie nagrano kilka ujęć z udziałem Jake’a Gyllenhaala. Gwiazda takich filmów jak „Tajemnica Brokeback Mountain”, „Labirynt” czy „Wolny Strzelec” niebawem wystąpi w remake’u „Road House” w Polsce znanego pod tytułem „Wykidajło” czy „Przydrożny bar”.

Media społecznościowe szybko obiegły nagrania, z których dowiadujemy się, że główny bohater powalczy o tytuł mistrza UFC. Filmiki pokazują, jak Gyllenhaal dumnie prezentuje swoją formę, wykrzykując w stronę zgromadzonej publiczności. Następnie – ku zaskoczeniu widzów – aktor wdaje się w wyreżyserowaną sprzeczkę, policzkując swojego przeciwnika. Zdjęcia do filmu zrealizowano również na ringu, gdzie bohater znokautował Jay’a Hierona.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Amazon zapowiada remake „Wykidajło”

„Road House” to film akcji z 1989 roku w reżyserii Rowdy’ego Herringtona, w którym główną wolę objął Patrick Swayze. Tytułowy Wykidajło to mistrz karate, który staje przed wyzwaniem zaprowadzenia porządku w jednej z dyskotek opanowanych przez miejscowych gangsterów.

Po ponad 30 latach film doczeka się nowej wersji wydanej przez Amazon Studios. Reżyserią remake’u zajmie się Doug Liman znany z takich tytułów jak „Tożsamość Bourne’a” czy „Pan i Pani Smith”.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Choć na razie producenci nie dzielą się szczegółami na temat premiery nowej produkcji, piątkowe „zajście” z udziałem Jake’a Gyllenhaala zdradza kilka szczegółów o obsadzie. Z nagrań gali dowiadujemy się, że u boku aktora pojawią się również: Jay Hieron oraz były podwójny mistrz UFC Conor McGregor.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Filmiki z udziałem walczącego Gyllenhaala od paru dni cieszą się sporą popularnością w social mediach, a fani chętnie komentują formę 42-letniego aktora, nawiązując do jego roli w filmie „Southpaw” z 2015 roku.

PS. Christoph Waltz w reklamach Allianz

Zdobywca Oscara, Christoph Waltz, wystąpił w kampanii „Start Making Cents” firmy ubezpieczeniowej Allianz. Porady finansowe przedstawiono w sześciu zabawnych spotach.

PS 2. Marlon Wayans i Netflix wspólnie promują horror

Netflix wraz z aktorem Marlonem Wayansem postanowił „ożywić” dekoracje na Halloween. Prank był częścią kampanii promującej film „Klątwa Bridge Hollow”.