Jerzy Stuhr i Daria Abramowicz gośćmi 6. edycji konferencji Talk’n’Roll

O autorze
1 min czytania 2022-09-15

W czwartek 22 września w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie odbędzie się 6. odsłona konferencji Talk’n’Roll. Tym razem organizatorzy zapraszają do dyskusji o współczesnych trendach w technologii i o tym, jaki wpływ mają one na nasze codzienne życie. Podczas wydarzenia będzie można posłuchać prelekcji m.in. Jerzego Stuhra czy Darii Abramowicz. Na konferencję zaprasza Sabre Polska.

Talk’n’Roll to wydarzenie, którego nie trzeba przedstawiać osobom związanym z branżą IT i mieszkańcom Krakowa. Podczas każdej edycji konferencji są poruszane ważne tematy związane z technologią i trendami. Przede wszystkim jednak wydarzenie jest miejscem wymiany doświadczeń ludzi z różnych środowisk, branż czy zawodów.

Podczas każdej edycji Talk’n’Roll wśród prelegentów znajdowali się wybitni i inspirujący mówcy. Nie inaczej będzie w tym roku: będzie można usłyszeć m.in. cenionego aktora teatralnego i filmowego, legendę polskiej komedii – Jerzego Stuhra czy psycholog sportową Darię Abramowicz, która na co dzień współpracuje z najlepszymi sportowcami w tym z mistrzynią US Open 2022.

Wyczekiwany powrót

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa nie tylko z powodu tego, że konferencja odbędzie się po raz szósty, ale również dlatego, że wraca po ponad dwuletniej przerwie. Pandemia dała wiele powodów do refleksji na różnych poziomach, do czego nawiązuje hasło Talk’n’Roll 2022 – „Oczekuj nieoczekiwanego”. Zmieniająca się sytuacja, konieczność szybkiego i nagłego reagowania na rzeczywistość czy też umiejętność dostosowania się – tak wyglądała codzienność ostatnich dwóch lat. Konferencja Talk’n’Roll, która odbędzie się 22 września, to doskonała okazja, by porozmawiać o tych aspektach w szerszej perspektywie.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W tym roku będzie można wysłuchać prelekcji m.in.:

  • Jerzego Stuhra,
  • Darii Abramowicz,
  • Anny Stach,
  • Magdaleny Gondek, Grzegorza Surma (Sabre Polska),
  • Magdaleny Petryniak (Story Seekers Poland),

Bilety już zostały wyprzedane. Z racji dużego zainteresowania konferencją, będzie można wziąć w niej udział on-line. Aby zostać uczestnikiem wystarczy zarejestrować się tutaj.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Inicjatywa od ludzi dla ludzi

Konferencja Talk’n’Roll to projekt tworzony przez pracowników Sabre Polska, który jest liderem rozwiązań IT w branży turystycznej. Organizatorom zależało na przełamaniu stereotypu pracowników sektora informatycznego, osób zainteresowanych spędzaniem wolnego czasu jedynie przed komputerem. Stąd pomysł na stworzenie konferencji, która jest miejscem do wymiany myśli, doświadczeń, networkingu, nauki nowych rzeczy, ciekawych i inspirujących spotkań z osobami z innych branż, a nawet kultur.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się