Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Jest już zwiastun do pierwszej gry mobilnej od Trefla!

Niedawno Trefl oficjalnie ogłosił wejście w sektor gier mobilnych. Teraz na potwierdzenie, że nie rzuca słów na wiatr opublikował zwiastun pierwszej gry, Spy Guy Hidden Objects, której premiera planowana jest na 1 września 2023 roku. Gra będzie dostępna w 11 wersjach językowych.
O autorze
2 min czytania 2023-08-02

Aplikacja z grą mobilną będzie dostępna do pobrania w Apple oraz Google Store i będzie można w nią grać na telefonach komórkowych, tabletach oraz iPadach. Sama nazwa Spy Guy znana jest miłośnikom gier planszowych, ponieważ to tytuł bestsellera Trefla, który podbił nie tylko polski rynek, ale świetnie sobie radzi także za granicą. Autorem gry planszowej jest Mariusz Majchrowski, a całość zilustrował Michał Ambrzykowski. Gra będzie nie lada gratką dla fanów serialu Rodzina Treflików, ponieważ będzie przenosić nas w rysunkowy świat bajkowych bohaterów.    

Mechanika gry oparta jest na wyszukiwaniu określonych elementów ukrytych na bogato ilustrowanej planszy, która jest dokładnym odzwierciedleniem tej z planszówki. Dla fanów tradycyjnej wersji, Spy Guy Hidden Objects będzie doskonałą okazją, żeby zabrać ze sobą grę w podróż lub inne miejsca, gdzie nie ma możliwości rozłożenia planszy.

Testową wersję gry można było wypróbować na festiwalu fantastyki Pyrkon, wśród wybranych recenzentów oraz aktualnie jest prezentowana na Jamboree 2023 w Korei, gdzie do 12 sierpnia odbywa się międzynarodowy zlot harcerzy, w którym bierze udział 50 000 uczestników. Pierwsze recenzje gry są bardzo obiecujące. 

– Zazwyczaj serwuję rozwiązywanie zagadek swoim Czytelnikom, ale teraz z wielką przyjemnością weszłam w rolę detektywa. Testowanie gry Hidden Object wyzwoliło we mnie dziecięcą radość i pozwoliło na moment zapomnieć o otaczającym świecie. Doskonały trening spostrzegawczości i świetna zabawa w jednym – mówi Sylwia Bies, autorka kryminałów i thrillerów.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Miałem przyjemność brać udział w beta testach Spy Guy Hidden Objects i mimo, że gra skierowana jest do gracza dziecięcego to bardzo się wciągnąłem w szukanie znajdziek i byłem ciekawy, co będzie dalej. Mam nadzieję, że uda mi się przejść wszystkie 120 poziomów! Super zabawa – mogłem poczuć się detektywem! Polecam wszystkim swoim widzom – komentuje Don Scolari, streamer. 

Gry wydawane są pod brandem Trefl eGames. Kolejny tytuł oparty na grze planszowej to Pizza Rush (polski tytuł Cztery Sery), a jego premiera planowana jest w listopadzie tego roku. Łącznie do końca 2023 roku zespół Trefl eGames przygotuje aż sześć tytułów.  

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Planowany harmonogram premier: 

Wrzesień 2023: Spy Guy Hidden Objects 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Październik 2023: Spy Guy Town Edition

Listopad 2023: Pizza Rush, The Treflik Family Mini Games

Grudzień 2023: Spy Guy Christmas Edition, Treflix Endless Runner

PS Trefl wchodzi w sektor gier mobilnych

Firma Trefl, dobrze znana w Polsce z produkcji puzzli i gier planszowych, rozszerza swoje portfolio o gry mobilne, które będą dostępne w aplikacjach Google Store i Apple Store. Już we wrześniu 2023 roku będzie miała premierę pierwsza gra mobilna oparta na planszówkowym bestsellerze, grze SPY GUY.