Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Nieefektywne finanse zjadają Twój zysk po cichu. Wallester Business to 0 zł za konto IBAN, nielimitowane karty i wymiana 10 walut 24/7. Zapomnij o ukrytych kosztach, zbieraniu paragonów i bałaganie w fakturach. Odzyskaj budżet na rozwój agencji!

Załóż konto za darmo

Joanna Krupa w świątecznej kampanii NEONET

Bohaterką piątej, świątecznej, odsłony kampanii produktowo-wizerunkowej marki Neonet jest Joanna Krupa, popularna modelka i prezenterka telewizyjna. Działania realizowane są w ramach stworzonej przez Opus B platformy komunikacji „Mówisz-masz".
O autorze
0 min czytania 2021-12-08

Do poprzednich działań promocyjnych marka zaangażowała Zygmunta Chajzera, Krzysztofa Ibisza i Michela Morana.

Za strategię, kreację i nadzór nad realizacją działań odpowiada Opus B. Spot wyprodukował dom produkcyjny Bomaye. Postprodukcją filmu zajął się także Opus B.