Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

K2.pl stroną dnia na theFWA.com

Po niespełna 4 miesiącach od uruchomienia nowa strona internetowa K2 zdobyła 2 prestiżowe wyróżnienia.
O autorze
1 min czytania 2012-06-15

Witryna największej polskiej agencji interaktywnej zdobyła tytuły strony dnia na theFWA.com oraz Awwwards.com – czyli w dwóch najważniejszych światowych zestawieniach nagradzających najlepiej zaprojektowane strony www.

Tytuł „Site of the Day” przyznawany jest przez Favourite Website Awards (FWA) od maja 2000 roku. W konkursie nagradzane są najbardziej innowacyjne i najlepiej zaprojektowane serwisy www. Jego głównym celem jest promocja najnowszych trendów i osiągnięć w zakresie światowego web designu. Portal theFWA.com cieszy się zasłużoną popularnością na całym świecie. W sierpniu 2010 roku została przekroczona granica 100 milionów odwiedzin na stronie.

Wyróżnienie FWA jest dziewiątym z kolei zdobytym przez K2. Poprzednie nagrody dotyczyły zarówno projektów realizowanych dla klientów, jak i na potrzeby firmy. Pośród grona wyróżnionych stron znalazła się m.in. wielokrotnie nagradzana na polskich i międzynarodowych konkursach „Druga strona K2”.

Prezentację K2.pl w witrynie theFWA.com przypadła na dzień 15 czerwca 2012 roku.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Awwwards to nagrody przyznawane w uznaniu za kreatywność i innowację w projektowaniu stron internetowych. Wyróżniane projekty wybierane są przez międzynarodowe jury składające się z przedstawicieli świata sztuki, reklamy i biznesu. Każdego roku wyróżnionych zostaje 365 projektów stron internetowych reprezentujących najwyższy poziom wykonania.

K2.pl prezentowana była na www.awwards.com 21 maja 2012 roku.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się