Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Kärcher z unikatowym dziełem – zmywalnym graffiti we francuskim Sète

Niemiecki artysta Klaus Dauven we współpracy z firmą Kärcher stworzył unikatowe dzieło. Na ścianie znajdującej się w porcie w malowniczym leżącym na południu Francji miasteczku Sète powstało zmywalne graffiti.
O autorze
1 min czytania 2018-07-20

Dzieło przedstawiające trzy ważne dla lokalnej społeczności postaci powstało bez użycia jakichkolwiek farb. Namalowano je… urządzeniem wysokociśnieniowym. Ta metoda tworzenia obrazów nazywana jest „odwróconym graffiti” i polega na tworzeniu obrazu poprzez usunięcie zabrudzeń takich jak porosty, osad, mech etc. z części powierzchni i pozostawienia ich na wybranych przez artystę fragmentach ściany. W ten sposób, poprzez wymywanie urządzeniem wysokociśnieniowym, na zabrudzonej ścianie powstać może dowolny obraz.

Bogata i długa historia tego pięknego portowego miasteczka zainspirowały artystę, ponieważ jako temat swego dzieła wybrał trzy postacie związane z rybołówstwem i z historią Sete. Historia miasteczka sięga XVII wieku. Saint Louis, romantyczne molo o długości 650 metrów zostało zbudowane w 1666 roku i było pierwszą budowlą w mieście Sète.

Podczas prowadzenia prac nad obrazem i równoczesnych prac porządkowych na słynnym molo w miasteczku odbywał się najsłynniejszy we Francji festiwal żeglarski „Escale”, podczas którego Sete odwiedziło bardzo wiele, ponad sto, pięknych jachtów i łodzi. Klimat wydarzenie doskonale wpisał się w prace nad obrazem i stał się idealnym tłem dla nowo powstałego w porcie działa sztuki.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj