“Kup odkurzacz! Przyciągnij nagrody!” – promocja Samsunga

Telewizor Samsung Smart TV wraz z kinem domowym, najnowsze telefony, aparaty, tablety i dziesiątki innych nagród przygotowała marka Samsung dla swoich klientów. Ogólnopolska promocji sprzedaży odkurzaczy Samsung rusza pod koniec lipca i potrwa do 30 września br.
O autorze
0 min czytania 2012-07-25

Akcja „Kup odkurzacz! Przyciągnij nagrody!” oparta jest na systemie premiowania za zakup. Mechanizm podzielony jest na dwa etapy. Wystarczy kupić odkurzacz marki Samsung objęty promocją, zarejestrować zakup na stronie www.prezenty.samsung.pl i odebrać jedną z ponad 3000 nagród gwarantowanych. Dla osób, które chcą aktywniej uczestniczyć w promocji marka Samsung przygotowała konkurs polegający na zebraniu kreatywnych odpowiedzi na pytanie „O czym myślisz podczas odkurzania”. 36 autorów najciekawszych wypowiedzi otrzyma nagrody główne w tym m.in. zestaw kina domowego wraz z telewizorem Smart TV Samsung.

Obsługą akcji, w tym wysyłką nagród zajęła się firma DATA SOLUTIONS, która od kilku lat odpowiada za bieżącą realizacji akcji promocyjnych produktów marki Samsung.