Logo aplikacji Duolingo topnieje, gdy użytkownicy zapominają o ćwiczeniach

Logo aplikacji Duolingo topnieje, gdy użytkownicy zapominają o ćwiczeniach
Aplikacja Duolingo postanowiła w kreatywny sposób zachęcić swoich użytkowników do systematycznej nauki języków obcych – w momencie, gdy zapomnimy o ćwiczeniach, logo platformy dosłownie topnieje.
O autorze
1 min czytania 2023-11-03

Duolingo to popularna platforma do nauki języków obcych. Niedawno użytkownicy aplikacji mogli zauważyć najnowszą aktualizację, która… w niestandardowy sposób zachęca do regularnego powtarzania nowych słówek.

Otóż, w momencie gdy dana osoba długo nie korzysta z platformy, jej charakterystyczne logo, na którym widzimy zielonego ptaszka, dosłownie topnieje. Aktualizacja została już zauważona przez wielu internatów, zaś Duolingo oficjalnie potwierdziło ją na swoim profilu na Twitterze.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

To nie pierwszy raz, kiedy Duolingo „bawiło się” swoim logo, w celu zachęcenia użytkowników do systematycznej nauki. Kilka miesięcy temu słynny ptaszek przebrał się za Mona Lisę.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

źródło: www.reddit.com/r/duolingo/comments/16eii8o/what_is_this/?rdt=39926

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS Duolingo otwiera Muzeum Wonky English, aby pokazać kolekcję zabawnych, błędnych tłumaczeń

W ubiegłorocznej kampanii Duolingo pokazało, że pomyłki w tłumaczeniu obcojęzycznych fraz to niedocenieni bohaterowie nauki języków obcych. W jej ramach platforma otworzyła wystawę poświęconą… najciekawszym błędom.

PS2 Duolingo przetłumaczy i poprawi wstydliwe tatuaże z błędami

Aplikacja do nauki języków obcych postawiła sobie za cel „wyłapanie” i naprawienie żenujących tatuaży z błędnie przetłumaczonymi wyrazami, które całkowicie zmieniają znaczenie cytatów.

zdjęcie główne: screen z Twittera @meglzt