Mariusz Kozak i Sebastian Szarata: W social mediach, aby mieć dużo współprac, najbardziej opłaca się być neutralnym [podcast]

Mariusz Kozak i Sebastian Szarata: W social mediach, aby mieć dużo współprac,  najbardziej opłaca się być neutralnym [podcast]
Zapraszamy do śledzenia cyklu podcastów PR na backstage’u, który powstał we współpracy z Wydziałem Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jego prowadzącymi są ekspertki od PR-u i influencer marketingu – Emilia Zakrzewska i Dagmara Tarka.
O autorze
1 min czytania 2022-10-26

Sprawdź pozostałe odcinki podcastu z cyklu „PR na backstage’u”.

Gośćmi kolejnego odcinka są Mariusz Kozak – twórca internetowy, występujący w programie „TTV Googlebox. Przed telewizorem” oraz Sebastian Szarata – projektant mody i właściciel marki PO_CO.Kreacje jego projektu nosi wiele polskich gwiazd (choćby Sanah i Bryska). Warto dodać, że fanką twórczości Sebastiana jest Majka Jeżowska. Prywatnie natomiast Mariusz i Sebastian są parą.  

Dagmara rozmawia z Mariuszem i Sebastianem o hejcie w social mediach, sytuacji osób homoseksualnych w Polsce oraz o kulisach programu Googlebox, a także o branży modowej. Porusza z nimi również temat tego, czy wzbudzają kontrowersje.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Idąc do telewizji czy działając w social mediach nie miałam żadnej misji, ale ta misja wyszła tak przy okazji. W social mediach stworzyliśmy akcję – najpierw „Tolerancja jest kozak”, a teraz prowadzimy cykl „Czy to prawda, że…”, gdzie przepytujemy znane osoby. Sebastian z kolei przekonuje m.in., że ubrania nie mają płci i można ubierać się tak jak się chce i czuje – podkreśla Mariusz Kozak.

– „Misja” to brzmi bardzo poważnie, aktywistyczne. To chyba by się nie sprawdziło – dodaje Sebastian. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Zapraszamy do odsłuchu i komentowania rozmowy na Instagramie: @prnabackstageu.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się