Miasto Roku 2016 – do kogo trafi prestiżowy tytuł?

Koniec z bezdusznymi zestawieniami, liczbami oceniającymi miasta na chłodno pod względem ekonomicznym czy demograficznym. Ilu Polaków może szczerze powiedzieć: Kocham to miasto? Firma HRS uhonoruje tytułem Miasta Roku 2016 miejscowość, która budzi najcieplejsze uczucia. Głosowanie właśnie się...
O autorze
1 min czytania 2016-11-22

…rozpoczyna.

Co decyduje o miłości do miasta? Własne, ulubione ścieżki? Bliskość przyrody? A może nowoczesna architektura i sprawna komunikacja miejska? Dzięki plebiscytowi „Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016” mieszkańcy i wielbiciele mogą pokazać to, co warte odkrycia w ich miejscowościach. Najważniejsze jest zaangażowanie wszystkich, którzy… kochają to miasto!

W konkursie biorą udział wybrane miejscowości o wielkości od 50 000 do 100 000 mieszkańców.

Na wybrane przez siebie miasto można oddawać głos codziennie na stronie www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku. Warto uzasadnić swoją decyzję, ponieważ na twórców najbardziej interesujących komentarzy czekają atrakcyjne nagrody – aparat fotograficzny FUJIFILM Instax oraz 3 bony podarunkowe do sieci Empik o wartości 100 zł. Jaką nagrodę otrzyma miasto? Oprócz tytułu Miasta Roku 2016 zyskuje ono wsparcie HRS w promocji w sieci.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Plebiscyt pomoże w odkrywaniu uroków polskich miast i pozwoli poznać atrakcje turystyczne różnych regionów – o których turyści niekoniecznie dowiedzą się z przewodników.

Przebieg głosowania warto śledzić na stronie www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/ oraz na profilach społecznościowych HRS.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się