Mikołajkowo-świąteczne granie na Facebooku z Adamem Małyszem i TEEKANNE

TEEKANNE wciela się w rolę Mikołaja uruchamiając 6 grudnia na swoim fan page'u na Facebooku świąteczną grę "Memory" z Adamem Małyszem i nowymi, aromatycznymi herbatami TEEKANNE w roli głównej. Internetowa zabawa potrwa aż do Wigilii.
O autorze
1 min czytania 2012-12-06

Aplikacja konkursowa TEEKANNE, która wystartowała o godz. 13.30 i będzie aktywna do 13.30 w Wigilię to znana wszystkim z czasów dzieciństwa gra polegająca na odkrywaniu zakrytych kart i ich pamięciowym kojarzeniu. Utrzymana w świątecznej stylistyce zachęca do odkrycia – dosłownie i w przenośni – świata sześciu nowych smaków herbat przygotowanych przez TEEKANNE z myślą o sezonie zimowym. Użytkownicy mają za zadanie znaleźć dwie takie same karty przedstawiającej nowości produktowe marki. Zadanie utrudnia Pan Czajnik, którego postać na pewno nie jest obca fanom tych aromatycznych mieszanek herbacianych.

Zabawę wspiera i poleca najbardziej utytułowany polski sportowiec, Adam Małysz, który jest ambasadorem marki TEEKANNE. Nie bez powodu zatem karta z jego wizerunkiem, jest odpowiednikiem Jokera w grach karcianych i daje użytkownikowi bonus czasowy, który pomaga wygrać.

– Tegoroczna jesień i zima stoją pod znakiem TEEKANNE – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Specialist Teekanne Polska – Nie tak dawno zakończyliśmy ogólnopolską akcję „TEEKANNE przeciw przymrozkom”, podczas której przez pięć dni rozgrzewaliśmy gorącą herbatą kierowców w pięciu największych miastach. Teraz rozgrzewamy naszych fanów na Facebooku świątecznym konkursem. Zachęcamy do zabawy! 

Więcej na: www.facebook.com/herbatateekanne w zakładce aplikacja konkursowa 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj