Celem platformy Mindgram jest udzielanie natychmiastowej pomocy ekspertów w zakresie zdrowia psychicznego oraz wsparcie w radzeniu sobie ze stresem i emocjami. W obliczu agresji zbrojnej w Ukrainie, Mindgram podjął decyzję o organizacji bezpłatnych spotkań z ekspertami z zakresu psychologii oraz o otwarciu dedykowanej infolinii.
25 lutego w godzinach 10:35-11:30, w aplikacji Mindgram oraz na kanale YouTube, odbędzie się warsztat „Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o agresji zbrojnej?” z udziałem dr Aleksandry Piotrowskiej, psycholożki oraz doradcy rodziców i nauczycieli, a także Małgorzaty Ohme, psycholożki i założycielki Mindgram. Tego samego dnia o godzinie 21.00 na Instagramie Mindgram odbędzie się także spotkanie live Małgorzaty Ohme z dr n. med. Andrzejem Silczukiem na temat lęku w dobie konfliktu zbrojnego.
Zobacz również
Codziennie od 25 lutego na platformie Mindgram realizowane będą również warsztaty w postaci grup dyskusyjnych dla wszystkich chętnych, dotyczące radzenia sobie z trudnymi emocjami. Spotkania prowadzone będą w językach polskim i angielskim.
Mindgram powstał, by dostarczać wsparcie psychologiczne każdemu, kto go potrzebuje. Aby sprostać temu zadaniu uruchamiamy dedykowaną infolinię oferującą wsparcie psychiczne, która dostępna będzie dla każdego, kto potrzebuje rozmowy. Podjęliśmy także decyzję o organizacji serii webinarów i spotkań z ekspertami, które umożliwią zatroszczenie się o siebie i swoich bliskich w nadchodzącym czasie – mówi Adam Plona, co-founder & chief operating officer w Mindgram.
Platforma ruszyła także z bezpłatną, publiczną infolinią oferującą pomoc specjalistów w trzech językach – ukraińskim, polskim i angielskim. Od 25 lutego będzie ona otwarta dla każdego, kto w obliczu wojny w Ukrainie potrzebuje wsparcia psychicznego.
#NMPoleca: Jak piękny design zwiększa konwersję w e-commerce? Tips & Tricks od IdoSell
Więcej szczegółów na temat działania infolinii oraz warsztatów można uzyskać na stronie internetowej mindgram.com/pl.
Słuchaj podcastu NowyMarketing