Mobile Vikings rusza z akcją „26 września wyciągnę brudy na Niskich Łąkach!” i będzie sprzątać Wrocław

Wrzesień to miesiąc sprzątania świata. Z tej okazji już w najbliższą sobotę odbędzie się akcja „26 września wyciągnę brudy na Niskich Łąkach!” organizowana przez Mobile Vikings. Wrocławski operator społecznościowy zapewnia pełen asortyment potrzebny do sprzątania planety.
O autorze
1 min czytania 2020-09-22

Wrocławskie tereny ogólnodostępne pełne są śmieci pozostawionych przez człowieka. Rekreacja rzadko idzie w parze z odpowiedzialnością za planetę. Najczęściej zostawiamy po sobie wstydliwe ślady w postaci foliowych reklamówek, puszek po piwie, plastikowych butelek czy niedopałków papierosów.

We wrześniu – miesiącu poświęconym Ziemi – Vikingowie zachęcają do powszechnej mobilizacji i zapraszają Wrocław do sprzątania okolic Niskich Łąk – jednej z ulubionych lokalizacji rekreacyjnych w mieście. „Marzy Ci się wyciąganie brudów? Świetnie się składa, bo gęste krzaczory, bujne trawy i kręte alejki na Niskich Łąkach czekają, aż zbierzesz wysokie śmieciowe plony!” – można przeczytać w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Aby przyłączyć się do akcji, wystarczy… przyjść. Najlepiej zabrać ze sobą jak najwięcej osób – rodzinę, znajomych, dzieci. Vikingowie zapewniają worki, rękawiczki, kapitalną atmosferę i… niespodzianki. Zbiórka zaplanowana jest 26 września na godz. 11:00 na Moście Rakowieckim.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Działania propagujące sprzątanie świata i dbałość o środowisko naturalne to kolejna akcja społeczna Mobile Vikings. W sierpniu, z okazji Dnia Komara, operator – w ramach walki z tegoroczną plagą insektów – rozdawał wrocławianom darmowe budki dla jerzyków, zachęcając w ten sposób do ułatwiania pożytecznym ptakom życia w mieście – zwierzaki te potrafią zjeść do 20 tys. owadów dziennie.

Słuchaj podcastu NowyMarketing