Multikino rekrutuje do Imperium i Rebelii

Sieć kin Multikino na swoich kanałach social mediowych ogłosiła rekrutację do Rebelii i Imperium! O naborze kadetów decyduje influencer Naruciak (@naruciak). Rekrutacja dzieli się na trzy etapy, w których można wygrać nagrody oraz bilety do kina.
O autorze
1 min czytania 2016-12-12

29 listopada br. Multikino wraz z Naruciakiem na Instagramie (@multikino_polska) rozpoczęło pierwszy etap rekrutacji. Naruciak i cosplayerka Shappi przejęli InstaStory Multikina i ogłosili konkurs dla Rebeliantów. Zadaniem konkursowym jest stworzenie niezbędnika przedstawiciela Rebelii. Uczestnicy konkursu muszą zrobić zdjęcie trzech przedmiotów, które powinien mieć Rebeliant podczas próby wykradnięcia planów Gwiazdy Śmierci. Zdjęcie należy wstawić na swój Instagram oznaczając @multikino_polska oraz dodając #MultikinoRebelia, a w opisie zdjęcia wytłumaczyć, dlaczego właśnie te rzeczy mogą się przydać. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 4 grudnia, a zwycięzcy zdobędą fantastyczne gadżety Star Wars oraz zaproszenia do kina.

Drugi etap rozpoczął się 5 grudnia br. na Snapchacie Multikina. Naruciak z tajemniczym gościem rekrutowali do Imperium. Konkurs zakończy się 11 grudnia br., a zwycięzcy ponownie będą mogli zdobyć  fantastyczne gadżety Star Wars oraz zaproszenia do kina. Natomiast 8 grudnia na Fan Page’u Multikino Polska Naruciak i cosplayer Zel COShorse zapowiedzieli ostatnią odsłonę konkursu.

Szczegółowe informacje dotyczące każdego etapu rekrutacji są publikowane w mediach społecznościowych, w których trwa konkurs.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj