Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

„Myślę sobie, Ż ta zima kiedyś musi minąć” – startuje nowa kampania marki Żywiec

„Myślę sobie, Ż ta zima kiedyś musi minąć” – startuje nowa kampania marki Żywiec
W najnowszej kampanii marka Żywiec kontynuuje komunikację, w której przypomina konsumentom, by czerpać radość z życia. W tym roku kanwą opowieści o radości i optymistycznym podejściu do życia jest utwór „Myślę sobie, Ż” stworzony przez Brodkę i Igo. Piosenka to reinterpretacja utworu „Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było” zespołu VOO VOO i powstała z okazji 15. edycji trasy Męskie Granie. Został on również wykorzystany w spocie reklamowym marki.
O autorze
1 min czytania 2024-04-02

Marka Żywiec od lat zachęca do cieszenia się życiem i przeżywania go tak, by w każdym dniu odnajdywać radość. Sama też aktywnie uczestniczy w kulturalnym życiu Polaków poprzez m.in. projekt Męskie Granie. Dlatego też celebrację tegorocznego jubileuszu trasy otwiera zaprezentowany 21 marca, utwór „Myślę sobie, Ż – Brodka x Igo”, będący swoistym hołdem dla optymizmu i radości.

Słowa tego niezwykle pozytywnego utworu stały się również inspiracją dla tegorocznej kampanii marki. Choć utwór zaczyna się od słów „Myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć” to wbrew pozorom nowa komunikacja nie jest o pogodzie. Po trudnych miesiącach chyba każdy z nas pragnie wiosny – zarówno tej na zewnątrz, jak i wewnątrz. W spocie odnajdujemy zatem zachętę do cieszenia się życiem, tu i teraz, czerpania zadowolenia z pozornie prostych przyjemności, takich jak dobra muzyka, przebywanie w naturze czy spotkania ze znajomymi.

– Wierzymy, że nowa kampania wywoła uśmiech i pozytywne emocje konsumentów, którzy „myślę sobie, że” z przyjemnością sięgną po Żywca – mówi Anna Owczarska, Senior Brand Managerka marki.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Spot od 1 kwietnia br. można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Oprócz kampanii telewizyjnej zaplanowano również działania w internecie i mediach społecznościowych.

Za kreację oraz komunikację ATL odpowiada 2012 Agency, a za działania digital i w mediach społecznościowych – agencja Feeders. Działania BTL koordynuje agencja Artegence. Kampanie dla Żywca planuje i kupuje dom mediowy Dentsu (kwiecień) i Starcom (od maja). Działania PR prowadzi agencja HOPE. Spoty wyprodukował dom produkcyjny Opus Film, a wyreżyserował Grajper. Postprodukcją i udźwiękowieniem zajęło się studio RIOthePost.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Zdjęcia: YouTube

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się