Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Na mapie Warszawy pojawiło się nowe, zielone i proekologiczne miejsce – Ogród Codzienny

Na mapie Warszawy pojawiło się nowe, zielone i proekologiczne miejsce – Ogród Codzienny
5 września br. przy centrum handlowym Wola Park został otwarty Ogród Codzienny – nowe zielone miejsce na mapie Warszawy, w którym mieszkańcy będą mogli dowiedzieć się więcej o tym, jak w prosty sposób dbać o środowisko, zdrowo się odżywiać czy uprawiać własne warzywa w mieście.
O autorze
1 min czytania 2020-09-08

W przestrzeni miejskiej polskich miejscowości możemy znaleźć coraz więcej zielonych, proekologicznych inicjatyw. Świetnym tego przykładem jest niedawno otwarty w warszawskiej dzielnicy Wilanów Wege Park, czyli innymi słowy miejski skwer, w którym mieszkańcy mogą sadzić własne warzywa, owoce czy też zioła. Natomiast pod koniec czerwca br. w dwóch lokalizacjach w Gdańsku pojawiło się kilkanaście skrzyń z wieloma kompozycjami ziół, takich jak m.in. bazylia kulinarna, lubczyk czy koper, z których korzystać mogą gdańszczanie. 

Kilka dni temu w Warszawie, nieopodal centrum handlowego Wola Park, pojawiło się nowe, zielone miejsce – Ogród Codzienny. Na terenie Ogrodu mieszkańcy Warszawy mogą m.in. dowiedzieć się więcej o ptakach mieszkających w stolicy, podejrzeć jak rosną boczniaki, zaglądając do specjalnie zaprojektowanej boczniakowni. Z kolei w pawilonie przygotowanym wspólnie z firmą Owoce&Warzywa, mieszkańcy mogą zrobić eko-zakupy i porozmawiać ze sprzedawcą na temat zdrowego, zrównoważonego stylu życia.

Co więcej, w Ogrodzie znajduje się również kompostownik, dzięki któremu mieszkańcy mogą dowiedzieć się, jak kompostować i dlaczego warto to robić. Istotnym elementem nowego, zielonego miejsca na mapie Warszawy  jest też system małej retencji wody – zbiornik na deszczówkę, dzięki któremu warszawiacy mogą zobaczyć, jak w łatwy sposób gromadzić wodę na własne potrzeby. Naturalny nawóz z kompostu oraz deszczówka z instalacji są wykorzystywane w Ogrodzie do upraw miejskich na grządkach.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

zdjęcie główne: instagram.com/ogrodcodzienny

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Organizacja Porozumienie dla Pragi zainicjowała świetną, prośrodowiskową akcję pod hasłem #ZaadoptujDonicę”. W jej ramach mieszkańcy Warszawy dają drugie życie opuszczonym, miejskim donicom.

PS2

Z okazji tegorocznego ogólnopolskiego dnia pszczoły, który obchodziliśmy 8 sierpnia br., przy niektórych poznańskich przystankach pojawiły się sadzonki lawendy i wrzosu. W ten sposób władze miasta zachęcały mieszkańców do sadzenia roślin, które są bardzo przyjazne tym owadom.