„Na pieska” – zrób zakupy w sex shopie i wesprzyj Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie

„Na pieska” – zrób zakupy w sex shopie i wesprzyj Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie ruszyło z nietypową akcją – 10 złotych ze sprzedaży wybranych zestawów erotycznych w sex shopie trafi na konto TOZ z przeznaczeniem na zakup karmy dla zwierząt.
O autorze
1 min czytania 2019-01-25

PibuShop to nowy internetowy sklep erotyczny „założony przez 3 pokręconych wariatów, którzy wymarzyli sobie sklep bezpieczny i przyjazny dla każdego, kto szuka nowych doznań w łóżku” – czytamy na stronie. Z miłości do zwierząt twórcy nawiązali współpracę z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie i ruszyli z niecodzienną akcją „Na pieska”.

Za zakup wybranego zestawu erotycznego, 10 złotych trafia na konto TOZ. Do wyboru są trzy zestawy: „Pierwsza miłość”, „Wybuch namiętności” oraz „Gorąca noc”. Jak zaznaczono na stronie – „Nasz asortyment to gratka dla par, które nie boją się eksperymentów!”.

Trzeba przyznać, że akcja jest dość nietypowa, ale każdy sposób na pomaganie zwierzętom jest dobry.   

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Pod koniec października 2018 roku x-kom ruszył z pierwszą polską kampanią w serwisie Pornhub. Działania miały na celu walkę z dyskryminacją osób leworęcznych.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Na początku stycznia br. w sieci wegetariańskich restauracji Krowarzywa ruszyła kampania „Ty syty i krowa żywa”. Akcja ma promować pyszny smak miesiąca − #BezJurex. Krowarzywa przekaże 10% ze sprzedaży burgera na rzecz Fundacji Zwierzęca Polana, której podopieczny był inspiracją do powstania nazwy.

PS3

Microsoft w nietypowy sposób postanowił wypromować swoje nowe urządzenie – mysz Precision Mouse. Wykorzystał do tego Warszawskie ZOO, by jednocześnie zwrócić uwagę na gatunki zagrożone wyginięciem.