Najlepsze marketingowe oferty na Black Friday w jednym miejscu!

Najlepsze marketingowe oferty na Black Friday w jednym miejscu!
Budzisz się, bierzesz telefon w rękę, a tam tona maili z ofertami. Brzmi jak Black Friday? Ten dzień nie musi być koszmarem. W „Niezbędniku marketera” znajdziesz to, czego naprawdę potrzebujesz, jeśli pracujesz w branży marketingowej.
O autorze
1 min czytania 2023-11-24

W najnowszym wydaniu specjalnym, chcemy zaoferować Wam dawkę informacji skupionych wokół usług typu SaaS oraz aplikacji, które stanowią nieodłączny element pracy marketera. Projekt nazwaliśmy „Niezbędnikiem marketera”, bo uważamy, że wskazane w nim informacje stanowią kompletny zbiór narzędzi, jakie można wykorzystać w pracy marketera. Niezmiennie, nasz cel jest jeden – dostarczenie Wam najświeższych spojrzeń na dany temat, dlatego do współpracy po raz kolejny udało nam się zaprosić ekspertów z branży.

SPRAWDŹ TERAZ > NowyMarketing – wydanie specjalne: Niezbędnik marketera 2023 

W ramach „Niezbędnika marketera” nie tylko przekażemy Wam praktyczne porady dotyczące przygotowywania efektywnych promocji na Black Friday, ale także zagłębimy się w to, jakie narzędzia są tymi ulubionymi wśród ludzi marketingu. Dowiecie się także na czym zależy im podczas wykonywania swoich obowiązków, jakie mają lifehacki na efektywną pracę, ale także jak lubią odpoczywać.

Jednak to nie koniec! Z myślą o ułatwieniu Wam wyboru najbardziej opłacalnych promocji, w wydaniu specjalnym umieściliśmy również szczegółową listę ofert, która być może skłoni Was do podjęcia odpowiedniego dla siebie zakupu. Bez względu na to, czy jesteście doświadczonymi marketerami, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z marketingiem, znajdziecie tutaj propozycje dostosowane do różnych poziomów zaawansowania.

Mamy nadzieję, że nasze wydanie specjalne nie tylko Was zainspiruje, ale także pomoże podjąć trafne decyzje tak, żebyście nie musieli brnąć przez ocean nie do końca interesujących Was ofert. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Sprawdź pozostałe wydania specjalne!