Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Największy konkurs kreatywności KTR już 23 listopada

Wręczenie nagród w Konkursie KTR będzie transmitowane na kanale Klubu Twórców Reklamy na Facebooku w dniu 23 listopada br. o godz. 19.00.
O autorze
1 min czytania 2020-11-18

Nietypowe czasy wymagają nietypowych rozwiązań. Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR postawiło w tym roku na realizacje wirtualnych wydarzeń. Gala wręczenia nagród KTR w będzie transmitowana online, a duży potencjał takiego formatu wydarzenia pozwoli na dostarczenie ciekawego contentu, nie tylko rozrywkowego, ale także wiedzowego. 

W trakcie transmisji zostaną wręczone nagrody dla najbardziej kreatywnych oraz przyznane  tytuły „Best of” dla najlepszych prac, w 4 kategoriach: Craft, Design, Technology oraz Communication – w tym dwie nagrody: Best of Communication za pracę komercyjną i Best of Charity za pracę społeczną. 

Poznamy także laureatów nagrody HALL OF FAME, przyznawanej za całokształt pracy najbardziej zasłużonym w branży kreatywnej.

Gospodarzem wydarzenia będzie Beata Sadowska, dla której udział w gali Konkursu KTR jest już tradycją. Za oprawę muzyczną wydarzenia zadba pianista i kompozytor jazzowy – Marcin Masecki

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wydarzenie będzie można obejrzeć na kanale KTR na Facebooku w dniu 23 listopada br, o godzinie 19:00

Słuchaj podcastu NowyMarketing