„Nie śmieć w sieć”: Aquanet rusza z kampanią, która porusza problem chemii w ściekach

„Nie śmieć w sieć”: Aquanet rusza z kampanią, która porusza problem chemii w ściekach
W ramach kampanii „Nie śmieć w sieć” firma Aquanet stworzyła filmy pokazujące jak krok po kroku zrobić naturalne i ekologiczne środki czystości, by nie zanieczyszczać chemikaliami ścieków.
O autorze
1 min czytania 2019-04-26

Stosowanie dużej ilości różnorodnych środków chemii domowej powoduje, że każdego dnia coraz więcej substancji chemicznych dostaje się do ścieków. Z tego powodu firma Aquanet ruszyła z akcją „Nie śmieć w sieć”, której celem jest przekonanie mieszkańców Poznania i okolic do wykorzystywania naturalnych środków czystości w swoich domach.

W związku z tym firma Aquanet stworzyła filmy pokazujące jak krok po kroku zrobić naturalne i ekologiczne środki czystości: uniwersalny środek czyszczący, proszek do prania, płyn do płukania tkanin oraz płyn do mycia naczyń.
Produkty te nie zawierają substancji chemicznych, są zatem bezpieczne dla środowiska, a  ich wyprodukowanie bywa tańsze od kupna gotowych środków. Ponadto do przechowywania takich eko środków możemy wykorzystywać opakowania wielorazowego użytku, dzięki czemu ograniczymy ilość plastikowych śmieci w domu.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Aquanet, poznańska firma z branży wodociągowo-kanalizacyjnej, ruszyła z nową kampanią, której celem jest zachęcenie mieszkańców do picia wody z kranu, a nie tej w plastikowych butelkach.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się