Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Nike przekaże medykom obuwie – zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie lekarzy i pielęgniarek

Nike przekaże medykom obuwie – zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie lekarzy i pielęgniarek
Marka Nike ruszyła z nową akcją, w ramach której przekaże szpitalom m.in. w Londynie, Nowym Jorku oraz Barcelonie 32 tys. par darmowych butów. Obuwie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie medyków.
O autorze
1 min czytania 2020-05-11

Buty, które zostaną przekazane przez markę Nike szpitalom, noszą nazwę Air Zoom Pulse. Powstały one na bazie analiz dotyczących przeciętnego dnia pracy medyków – z badań wynikło, że pielęgniarka podczas 12-godzinnego dyżuru pokonuje nawet do 7 km dziennie. 

W związku z tym projektanci marki Nike stworzyli buty, które są przede wszystkim wygodne – posiadają system trakcyjny, który zabezpiecza stopę. Ponadto, obuwie posiada również funkcję praktyczną – buty łatwo ściąga się z nóg i można je prać w pralce. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W ramach współpracy marki Nike z organizacją Good360 oraz kilkoma lokalnymi fundacjami w Europie, ponad 32 tys. par obuwia trafi do szpitali m.in. w Londynie, Chicago, Nowym Jorku, Barcelonie, Los Angeles i Mediolanie.

PS

Słuchaj podcastu NowyMarketing

BMW Group Polska włącza się w działania na rzecz powstrzymania pandemii koronawirusa w Polsce. W ramach akcji „Radość z pomagania” osoby pracujące w publicznej ochronie zdrowia będą mogły pożyczyć auto BMW lub MINI, aby bezpiecznie dojeżdżać do pracy lub realizować codzienne obowiązki.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS2

Grupa Żywiec wspólnie z partnerami przygotowała napój, którego pierwsze partie trafiły już do blisko 100 placówek medycznych na terenie Polski. Firma chce w ten sposób podziękować wszystkim, którzy w tym trudnym czasie dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo – Bohaterom naszego Ż.

PS3

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

PS4

Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski postanowił w niezwykły sposób podziękować służbie zdrowia, która codziennie walczy z koronawirusem – w ramach akcji „Cichy Bohater” zaoferował m.in. lekarzom i pielęgniarkom darmowy wypoczynek nad morzem.