Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Nowe logo chroma.pl przekracza granice

Chroma.pl, najszybciej rozwijająca się drukarnia internetowa, zmieniła logo. Projekt powstał na bazie prostokąta, w który wpisywane są kolorowe grafiki. Napis w logotypie celowo wysuwa się poza obszar znaku, by nawiązać do wykraczania poza granice. Całość ma symbolizować innowacyjności...
O autorze
1 min czytania 2017-09-20

…i nieograniczone możliwości, jakie daje Chroma.

Nowe logo nawiązuje do słowa „chroma” oznaczającego w języku greckim kolor. W wersji bazowej jest monochromatyczne, jednak doskonale koresponduje z wielobarwnym tłem i sprawdzi się w każdym formacie.

Moim zadaniem było stworzenie systemu identyfikacji wizualnej, który jest nowoczesny i dynamiczny. Logo może przyjąć prawie każdą formę i kolor, żeby jak najlepiej oddać ducha marki i prezentowane przez nią wartości – podkreśla Mariusz Wnęk, autor projektu.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Logo wyróżnia prosty, geometryczny font bezszeryfowy zamknięty w prostokątny obszar, który nawiązuje do metalowych czcionek używanych przez zecerów. Pomysł odnosi się do branży poligraficznej, z której wywodzi się Chroma.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Prezentacja znaku towarzyszy uruchomieniu nowej odsłony sklepu internetowego drukarni Chroma.pl. Zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami serwis działa pod adresem beta.chroma.pl. Przejrzysty i funkcjonalny panel wzbogacono nowoczesną grafiką.

Chroma to jedna z najbardziej innowacyjnych drukarni w Internecie. Nowa identyfikacja wizualna nawiązuje do możliwości, jakie daje swoim klientom. Odświeżony wizerunek podkreśla poziom i jakość oferowanych wydruków.