Nowy spot reklamowy HARIBO stworzony po raz pierwszy w Polsce

Nowy spot reklamowy HARIBO stworzony po raz pierwszy w Polsce
HARIBO pochwaliło się kolejną odsłoną kampanii TV. Po raz pierwszy w historii marki, zarówno koncepcja, jak i realizacja reklamy miały miejsce w Polsce.
O autorze
1 min czytania 2023-04-05

Reklamy od HARIBO kojarzą się z wykorzystaniem dziecięcych głosów, którymi mówią dorośli. Idea takiego działania ma podkreślać dziecięcą radość, jaką przynoszą misie HARIBO nawet osobom dorosłym. Tym razem marka również zdecydowała się na wykorzystanie platformy Kids Voices

W nowym spocie wykorzystano polskie realia. Bohaterzy grają w reklamie w szachy, które są symbolem dawania radości oraz łączenia pokoleń. Scenografia jest niezwykle autentyczna i doskonale odzwierciedla polskie turnieje szachowe. Scenariusz do spotu stworzyły dzieci uczestniczące w warsztatach, podczas których opisywały swoje skojarzenia z misiami HARIBO. 

– Jesteśmy przekonani, że lokalny charakter kampanii pozwoli nam na zbudowanie jeszcze większej świadomości marki HARIBO. Wierzymy też, że konsumenci uśmiechną się, widząc nasz spot i pokochają naszych aktorów. Mamy nadzieję, że ta pierwsza, całkowicie polska reklama odniesie duży sukces” – mówi Anna Stróżyńska, dyrektor marketingu HARIBO Polska.

Spot będzie można zobaczyć w największych stacjach telewizyjnych, w serwisie YouTube, w kinach oraz w mediach społecznościowych. Za koncept kreatywny odpowiada Brainbox, a za realizację dom produkcyjny Filmokracja.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS HARIBO powraca z nową wersją reklamy opartej na dziecięcych głosach

Na początku 2022 roku HARIBO pokazało kolejną odsłonę kampanii telewizyjnej, będącą kontynuacją reklamy, w której dorośli mówią dziecięcymi głosami i odnajdują w sobie prawdziwą dziecięcą radość. Pomysł z 2019 roku został znakomicie przyjęty przez rynek i przyczynił się do znacznego wzrostu świadomości marki.

PS 2 Już od 24 sierpnia HARIBO zaprasza na zakupy do pierwszego w Polsce firmowego sklepu!

Od 24 miłośnicy żelek HARIBO mogą odwiedzać sklep HARIBO w warszawskim centrum outletowym FACTORY Ursus. To prawdziwy raj dla fanów żelek!

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się