Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

ORLEN Grupa Akrobacyjna Żelazny odda cześć Powstańcom

ORLEN Grupa Akrobacyjna Żelazny weźmie udział w obchodach 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. 1 sierpnia o godzinie 17:00 mieszkańcy stolicy zobaczą na niebie symbol Polski Walczącej wykonany przez pilotów.
O autorze
1 min czytania 2023-07-31

Data wybuchu Powstania Warszawskiego to ważny dzień dla całej Polski, a przede wszystkim dla mieszkańców stolicy. Co roku o godzinie 17:00 miasto zatrzymuje swój bieg, by oddać hołd bohaterom, którzy w 1944 roku heroicznie walczyli nie tylko o wolność miasta, ale i całego kraju. Ponownie swój udział w obchodach weźmie udział ORLEN Grupa Akrobacyjna Żelazny. O „godzinie W” piloci zaprezentują na niebie symbol Polski Walczącej.

Piloci ORLEN Grupy Akrobacyjnej Żelazny wykonają przelot nad Wisłą, pomiędzy Mostami Poniatowskiego i Świętokrzyskim, nieopodal Stadionu Narodowego. Symbol Polski Walczącej będzie widoczny dla większości warszawiaków. Doskonale widzieć będą go na niebie mieszkańcy Śródmieścia, Pragi, Powiśla oraz Traktu Królewskiego.

– Od lat ORLEN angażuje się we wsparcie inicjatyw o charakterze patriotycznym, a taką jest pielęgnowanie pamięci o Powstaniu Warszawskim. Pokaz ORLEN Grupy Akrobacyjnej Żelazny będzie hołdem dla Bohaterów Stolicy, którzy za wolność zapłacili najwyższą cenę. Piloci przelatując nad Wisłą zaprezentują warszawiakom symbol Polski Walczącej, solidaryzując się z nimi w tej ważnej rocznicy – mówi Agata Pniewska, Dyrektor Wykonawczy ds. Sponsoringu w ORLENIE.

– Piloci wystartują z lotniska Aeroklubu Warszawskiego Babice i polecą do strefy pokazu. Widowisko rozpocznie się w momencie, gdy w Warszawie rozlegnie się dźwięk syren. Za pomocą białego dymu zaprezentujemy na niebie dwa symbole. Najpierw w orientacji wschód – zachód, a po chwili północ – południe. Dzięki temu nasz pokaz będzie można dostrzec z wielu punktów w Warszawie – mówi Krzysztof Szopiński.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kierownikiem lotu będzie Krzysztof „Szopa” Szopiński, a w widowisku wezmą udział trzy samoloty Zlin-50. W powietrzu grupę prowadzić będzie lider ORLEN Grupy Akrobacyjnej Żelazny, płk Wojciech „Colo” Krupa. Skład uzupełniają prawoskrzydłowy, Wojciech „Grzechu” Grzechowiak i lewoskrzydłowy, ppłk  Dominik „Dono” Łuczak.

PS Integracja spółek olejowych pod marką ORLEN

W ramach konsolidacji kolejnych segmentów działalności ORLEN połączył spółki ORLEN OIL i LOTOS Oil. Integracja nie tylko umocni koncern na pozycji lidera polskiego rynku środków smarnych, ale umożliwi dynamiczną ekspansję międzynarodową, m.in. dzięki rozpoczęciu produkcji zaawansowanych olejów gotowych. Już teraz produkty ORLEN OIL dostępne są w 78 krajach.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się