Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Ozzy Osbourne tworzy kolekcję „mutujących nietoperzy” w formie tokenów NFT

Ozzy Osbourne tworzy kolekcję „mutujących nietoperzy” w formie tokenów NFT
Ozzy Osbourne wyemituje kolekcję tokenów NFT „CryptoBatz”. Cyfrowe nietoperze będą mogły… mutować po „ugryzieniu”. To nawiązanie do incydentu na koncercie Ozzy’ego z 1982 r.
O autorze
1 min czytania 2021-12-29

Fot: Irish hap7976, WIKIMEDIA COMMONS, licencja Creative Commons

Ozzy Osbourne tworzy własne tokeny NFT

Magazyn Rolling Stone poinformował, że Ozzy Osbourne – wokalista legendarnego zespołu Black Sabbath – wypuści na rynek swoje własne tokeny NFT. Tym samym dołączy do grona gwiazd, które zaangażowały się w ten rynek. W Polsce swoje tokeny NFT wypuściła Doda, która zeskanowała swoje ciało, jak i Marti Renti – sprzedająca „swoją miłość”.

Kolekcja tokenów NFT Ozzy’ego Osbourne ma zostać wypuszczona w styczniu. Będzie zawierać 9666 unikalnmych nietoperzy Cryptobatz. To ukłon w stronę incydentu na koncercie Ozzy’ego w Des Moines w stanie Iowa w 1982 r.

Wówczas to Osbourne wsadził do ust nietoperza, który znalazł się na scenie. Choć myślał, że ugryzł gumową zabawkę – szybko okazało się, że jest to żywe zwierzę. W panice Ozzy, który starał się wyciągnąć nietoperza z ust – odgryzł mu głowę.

Mutujące tokeny NFT

Kolekcja Cryptobatz została stworzona we współpracy z NFT Sutter Systems składającego się z osób, które współtworzyli takie inicjatywy jak Bored Ape Yacht Club, SupDucks czy Cryptotoadz.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Tokeny Ozzy’ego Osbourne’a mają zawierać pewną specjalną funkcję. Otóż po „ugryzieniu” CryptoBatz „zmutują”. Pozwoli to na połączenie właścicielom dwóch różnych tokenów ich atrybutów. Tym samym z dwóch odmiennych CryptoBatz powstanie trzeci.

Przedsprzedaż tokenów NFT została uruchomiona na serwerze na Discordzie – Cryptobatz.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Przykładowy token NFT Ozzy’ego Osbourne’a.