Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Papaya Films wprowadza tunele do dezynfekcji planów zdjęciowych

Papaya Films wprowadziła innowacyjny sprzęt dezynfekcyjny na wszystkie tradycyjne plany zdjęciowe. Studio zakupiło nowoczesne tunele dezynfekcyjne oraz zamgławiacze.
O autorze
1 min czytania 2020-05-13

Sprzęty bazują na zastosowaniu mgiełki składającej się z wody oraz stabilizowanego kwasu podchlorawego, który jest naturalną substancją wytwarzaną w organizmie przez białe krwinki i jedną z najbardziej wirusobójczych substancji znanych na świecie. Do tego jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny dla ludzi i środowiska, hipoalergiczny i w 100% biodegradowalny. Rozpylany podczas dezynfekcji osób oraz sprzętu w tunelu lub przez zamgławiacz przenośny w pomieszczeniach, dociera nawet do trudno dostępnych powierzchni. 10 sekund przebywania w generowanej przez tunel zimnej mgle wystarcza, aby całkowicie odkazić powierzchnie skóry, odzież i buty z ponad 90% patogenów w tym z 99,9% wirusa SARS-CoV-2.

–Zdrowie ludzi jest i zawsze będzie dla nas priorytetem. Zastosowanie tych dwóch innowacyjnych urządzeń oraz ścisłe przestrzeganie procedur bezpieczeństwa, pozwalają nam dziś zorganizować plan zdjęciowy, który jest odpowiedzialny i bezpieczny – dla ekip produkcyjnych, przedstawicieli agencji, klientów, podwykonawców i współpracowników – mówi Kacper Sawicki, executive producer Papaya Films.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj