Pewien milioner poszukuje osoby, która zorganizuje mu prawdziwe rozgrywki Battle Royale na prywatnej wyspie

Pewien milioner poszukuje osoby, która zorganizuje mu prawdziwe rozgrywki Battle Royale na prywatnej wyspie
Czyżby „Igrzyska Śmierci” w prawdziwym świecie? Pewien anonimowy milioner chce zorganizować rozgrywki w stylu Battle Royale na wynajętej przez niego wyspie.
O autorze
1 min czytania 2019-04-15

W portalu HushHush.com, zwanym Amazonem dla bogaczy, pojawiło się nietypowe ogłoszenie – tajemniczy milioner poszukuje osoby, która zorganizuje mu prawdziwe rozgrywki Battle Royale na prywatnej wyspie. Oferuje 59 tys. dolarów za 6-tygodniową pracę.

Jak napisano w ogłoszeniu, uczestnicy Battle Royale, czyli rozgrywek w których zawodnicy zostają zrzuceni na jedną wyspę i dążą do wyeliminowania pozostałych osób, „walczyliby” ze sobą za pomocą replik Air Soft Gun oraz specjalnych zbroi, które wykrywają trafienie plastikową kulką. Zawody miałyby potrwać 3 dni, przez 12 godzin dziennie. Zwycięzca otrzymałby 131 tys. dolarów.

Natomiast do zadań organizatora takich rozgrywek należałoby przede wszystkim upewnienie się, że wszyscy zawodnicy rywalizują ze sobą w bezpieczny sposób. Oczywiście do dyspozycji uczestników w każdej chwili byliby zewnętrzni ratownicy medyczni, lekarze oraz eksperci ds. zdrowia i bezpieczeństwa.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Więcej informacji tutaj.

PS

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Polecamy też inne ciekawe artykuły na temat event marketingu.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się