Pilsweizer uruchamia drugi sklep patronacki w Tarnowie

Browar Pilsweizer uruchamia drugi już sklep patronacki w Tarnowie. W sumie jest to piąty tego typu sklep uruchomiony przez browar, pozostałe działają w Gorlicach, Nowym Sączu i Starym Sączu.
O autorze
1 min czytania 2021-02-23

Nowy sklep patronacki Browaru Pilsweizer, już drugi w Tarnowie, powstał przy ulicy Urszulańskiej (CH Oskar); pierwszy działa przy ul. Odległej 5A. Pozostałe sklepy patronackie Pilsweizera działają w Nowym Sączu, Starym Sączu i Gorlicach. Browar planuje jednak w najbliższym czasie uruchamianie kolejnych.

– Pandemia nieco spowolniła nasze plany w tym obszarze, jednak strategicznie i długofalowo na pewno chcemy mocno rozbudowywać sieć sklepów franczyzowych. Działające już kilka lat sklepy w Gorlicach, Starym Sączu, Nowym Sączu i Tarnowie przekonują nas, że ten projekt ma sens i biznesową przyszłość – komentuje Andrej Chovanec, dyrektor marketingu i członek zarządu Browaru Pilsweizer SA.

Koncepcja sklepów patronackich zakłada, że ok. 90 proc. ich sprzedaży stanowi sprzedaż piw browaru Pilsweizer, a pozostałe 10 proc. sprzedaży inne piwa – zarówno te pochodzące z innych browarów w Polsce, jak i piwa zagraniczne.

W sklepach, poza piwem butelkowanym, oferowane jest również piwo z tanków leżakowych, lane, niepasteryzowane i niefiltrowane.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Koncentrujemy się na razie na naszym regionie, czyli Małopolsce i Podkarpaciu, lecz docelowo chcielibyśmy stworzyć sieć sklepów franczyzowych na terenie całego kraju – zapowiada Andrej Chovanec.

Słuchaj podcastu NowyMarketing