Podaruj Obiad Bezdomnemu – Fundacja Daj Herbatę rozdaje kupony na obiad potrzebującym

Podaruj Obiad Bezdomnemu – Fundacja Daj Herbatę rozdaje kupony na obiad potrzebującym
Fundacja Daj Herbatę i restauracja Kuchnia za Ścianą rozpoczęły niezwykłą akcję społeczną – za niewielką opłatę każdy z nas może podarować osobom potrzebującym kupon na ciepły posiłek w te mroźne dni.
O autorze
1 min czytania 2018-10-25

Ciepły posiłek to podstawa w te chłodne, jesienne dni. Dla niektórych obiad jest niczym nadzwyczajnym, wręcz przyziemną rzeczą, zaś dla bezdomnych – nie lada luksusem. W związku z tym Fundacja Daj Herbatę i restauracja Kuchnia za Ścianą rozpoczęły wyjątkową akcję „Podaj Obiad Bezdomnemu”, w której każdy z nas może wziąć udział.

Za niewielką opłatę możemy podarować ciepły posiłek osobom potrzebującym. Wpłaty można dokonać na stronie restauracji, zaś Fundacja w każdy poniedziałek przekaże kupony na obiad bezdomnym.

Więcej informacji o akcji znajduje się na stronie.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Salon WoshWosh również stworzył akcję, której celem była pomoc bezdomnym. Zachęcał do oddawania nienoszonych już butów, które po odświeżeniu zostały przekazane osobom potrzebującym.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Pod koniec sierpnia br. Reserved zachęcał klientów do wzięcia udziału w zbiórce odzieży używanej. Marka tym samym próbowała ograniczyć problem marnowania ubrań, jednocześnie pomagając osobom w trudnym położeniu.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się